Hry

Prečítate na zariadeniach:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartfón či tablet s príslušnou aplikáciou
  • Počítač s príslušnou aplikáciou

Nie je možné meniť veľkosť písma, formát je preto vhodný skôr pre väčšie obrazovky.

Viac informácií v našich návodoch

Prečítate na zariadeniach:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartfón či tablet s príslušnou aplikáciou
  • Počítač s príslušnou aplikáciou

Viac informácií v našich návodoch

Prečítate na:

Neprečítate na:

Ako čítať e-knihy zabezpečené cez Adobe DRM?

Bludiská

Policajtka Camille Nižinská vyšetruje prípad brutálnej vraždy muža pri horskej chate. Jej jedinou podozrivou je žena trpiaca amnéziou. Našli ju vedľa mŕtvoly a v ruke zvierala... Čítať viac

3. diel série
Caleb Traskman
Vydavateľstvo
Ikar, 2026
328 strán
6 hodín čítania
Vychádzame z priemerného údaju o rýchlosti čítania 230 slov za minútu, od knihy ku knihe a čitateľa ku čitateľovi sa to však môže líšiť.

Policajtka Camille Nižinská vyšetruje prípad brutálnej vraždy muža pri horskej chate. Jej jedinou podozrivou je žena trpiaca amnéziou. Našli ju vedľa mŕtvoly a v ruke zvierala čiernu šachovú figúrku strelca. Veľkou pomocou pri riešení prípadu môže byť... Čítať viac

  • Pevná väzba
  • Slovenčina
Cena: 19,39 €
Na sklade > 5 ks
Posielame ihneď
Táto kniha sa môže na cestu ku vám vybrať prakticky okamžite! Ak si ju objednáte do 13:00 v pracovný deň, odošleme vám ju ešte dnes, inak najneskôr nasledujúci pracovný deň.

Dostupné v piatich knižniciach. Požičať v knižnici

Naši škriatkovia odporúčajú

Zábavná cesta k prvému čítaniu. Kúzelné čítanie: Kúzelný šlabikár. Mária Prodajová, Janka Necpalová. Vydavateľstvo Albi, 2026. Zistiť viac
Policajtka Camille Nižinská vyšetruje prípad brutálnej vraždy muža pri horskej chate. Jej jedinou podozrivou je žena trpiaca amnéziou. Našli ju vedľa mŕtvoly a v ruke zvierala čiernu šachovú figúrku strelca. Veľkou pomocou pri riešení prípadu môže byť psychiater Marc Fibonacci, ktorému žena bez mena pred stratou pamäti rozpovedala svoj príbeh.
Kľúčovými postavami v príbehu je päť žien. Novinárka Lysine nájde v poštovej schránke desivý film. Psychologička Véra kvôli svojej neznášanlivosti na elektromagnetické vlny hľadá útočisko v odľahlej oblasti. Spisovateľka Léane má zlú predtuchu, ktorá sa mení na tragickú realitu. Julie je obeť únosu, izolovaná a psychicky týraná známym autorom románov. A Ariadna je mladá žena neznámeho pôvodu, ktorá je posadnutá kreslením bludísk. Čo spája tieto ženy, ktoré sa ocitli v spleti absolútneho šialenstva?
Kúsky mozaiky sa začínajú skladať v neuveriteľnom vyvrcholení série Caleb Traskman od kráľa francúzskeho trileru.

Naše katalógové číslo
3751599
Originálny názov
Labyrinthes
Počet strán
328
Väzba
pevná väzba
Rozmer
130×205 mm
Hmotnosť
390 g
ISBN
9788057504115
Dátum vydania
21. 7. 2026
Štýl
napínavý, psychologický
Jazyk
slovenčina
Pôvod
Francúzsko, zahraničný
3. diel série
Caleb Traskman
Vydavateľstvo
Ikar
Kategorizácia

Našli ste chybu alebo škodlivý obsah? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu alebo škodlivý obsah

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

4,0 / 5
0
1
0
0
0

Ako sa páčila kniha vám?

Franck Thilliez

Vydavateľstvo Ikar

Obchodný názov
IKAR, a.s.
Adresa
Miletičova 23
821 09 Bratislava
Slovenská republika
E-mail
ikar@ikar.sk
Humor je najkorenistejšou prísadou na hostine života.
Kniha: Anna v Redmonde (Lucy Maud Montgomery), 2016
Anna v Redmonde
  • Lucy Maud Montgomery