Knihy
E-knihy

Sofie

Jamestown, 2018
Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
2-3 hodiny čítania
Vydavateľstvo
Jamestown, 2018

Krásny rozprávkový príbeh o malom zvedavom dievčati, ktoré sa vydá hľadať odpovede na svoje otázky. Cestou spoznáva tajomný svet ľudských závojov ako sú nevedomosť, závisť, či pýcha. Deti nájdu v knižke pekný dobrodružný...

Čítaj viac

7,90 €

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

7,90 €

Viac o e-knihe

Krásny rozprávkový príbeh o malom zvedavom dievčati, ktoré sa vydá hľadať odpovede na svoje otázky. Cestou spoznáva tajomný svet ľudských závojov ako sú nevedomosť, závisť, či pýcha. Deti nájdu v knižke pekný dobrodružný príbeh doplnený o 47 autorských ilustrácií a dospelí zase hĺbku, možno podnety na zamyslenie.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Sofie - Itcho Pčelár
Moc faktov - Hans Rosling, Ola Rosling, Anna Rosling Rönnlund
21,80 €
Ušetríte 5,00 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
109
Vydavateľstvo
Jamestown
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
316767
Rok vydania
2018

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

5,0 / 5

9 hodnotení

9
0
0
0
0

Monika
12.12.2017
Inšpirujúca rozprávka
Tajomný príbeh, ktorý vás na chvíľu vráti k sebe a k vašej prirodzenosti. Zaujímavý nie len pre deti ale aj pre dospelých. Vďaka tajomnosti a zvedavosti hlavnej postavy si uvedomíte aké dôležité je neprestávať sa ,,diviť" a objavovať. Deti prežijú spolu so Sofie veľké dobrodružstvo. A dospelí možno vďaka tejto knihe vypnú svoj ,,automat" a začnú viac premýšľať...
Čítaj viac
Adam
29.10.2017
Knižka nie len pre najmenších
Vďaka tomuto príbehu sa človek na chvíľku zastaví a zamyslí. Zamyslí sa nad sebou, nad tým, čo robí, nad svojimi chybami a je úplne jedno koľko má rokov. Knižka zároveň prináša chuť vedieť viac, chápať súvislostiam. To všetko v pútavom príbehu s peknými ilustráciami :)
Čítaj viac
Majka
29.10.2017
Knižka do času aj nečasu
"Každá doba má svoj vlastný príbeh. Toto je príbeh našej doby." Autor úplne vystihol na záver knižky myšlienku, ktorá mi napadla po prečítaní príbehu. Situácie, s ktorými sa Sofie stretávala sú zo života, len vložené do príbehu. Nenásilne ma autor vtiahol do deja a donútil sa zamyslieť nad životom. Nezazlievam mu to, skôr ďakujem. :)
Ak máš pocit, že na niektoré svoje emócie potrebuješ vysvetlenie je veľká šanca, že ti ho knižka ponúkne. No ilustrácie tiež stoja zato... ;)
Čítaj viac
Betka
25.10.2017
Motivátor
Veľmi milý príbeh, knižka plná krásnych ilustrácií. Sofie ukazuje, ako aj štipka dobra a lásky vie meniť svet k lepšiemu ak máme oči a dušu dokorán otvorené. Prečítaná 4x, rozhodne nie naposledy!
Čítaj viac

Kúpte spolu
Sofie - Itcho Pčelár
Moc faktov - Hans Rosling, Ola Rosling, Anna Rosling Rönnlund
21,80 €
Ušetríte 5,00 €

„Písanie je pre mňa jednoducho myslenie cez moje prsty.“

Isaac Asimov