Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Futbal je celosvetovo najnavštevovanejší šport na svete. Arény, kde hučí až sto tisíc fanúšikov, sú toho dôkazom.

Tento loptový šport je aj veľmi vďačnou témou karikaturistov.

Podstatnú časť tých mojich futbalových vtipov som vložil do tejto publikácie. Zámerne som vybral len cartoons bez slov. Dúfam, že sa na nich pobavia nielen slovenskí čitatelia, ale i tí zahraniční, ktorí slovenčine nerozumejú. A z vlastnej skúsenosti viem, že bezslovnému kreslenému humoru rozumie skoro každý - Slovák, Nemec, Japonec, Brazílčan, Číňan, Egypťan i Iránec.

A keďže tento typ publikácií (kresleného humoru) sa Slovensku z neznámych dôvodov veľkým oblúkom už roky vyhýba, rozhodol som sa urobiť krok do neznáma - s odhodlaním pobaviť aspoň pár ľudí, i keď viem, že ich určite nebude ani zďaleka toľko, ako na preplnených štadiónoch počas majstrovstiev sveta.
Čítaj viac
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
205
Rok vydania
2018
Naše katalógové číslo
314725
Jazyk
slovenčina
Vydavateľstvo
Ľubomír Kotrha

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

4,0 / 5

1 hodnotenie

0
1
0
0
0

Helena
7.10.2019
Vynikajúca satira
Knihu odporúčam každému, nielen futbalovým fanúšikom. Dávno som sa tak dobre nezasmiala. Dá sa pozrieť veľa krát. Čítaj viac
Zu
9.12.2018
zabavna
prijemna zabava, kto ma Kotrhove kresby rad,ten si pride na svoje.
Kniha bola kupovana ako dar, tak tlmocim aj par slov od obdarovaneho. Vsimol si napr., ze sa niektore obrazky sa opakovali.
Čítaj viac

Čítaj viac

„Nakoniec som si spisovateľov rozdelil do dvoch kategórií: tých, ktorí vás nechajú prísť načas, a tých, ktorí spôsobujú meškanie.“

Klub nenapraviteľných optimistov - Jean-Michel Guenassia
Klub nenapraviteľných optimistov
Jean-Michel Guenassia