Knihy
E-knihy

Učebnica pre šoférov a autoškoly

Epos, 2018
Vydavateľstvo
Epos, 2018

Úspešná Učebnica pre šoférov a autoškoly schválená Ministerstvom dopravy SR ako učebná pomôcka obsahuje kompletný študijný materiál nielen na skúšky žiadateľov o vodičské oprávnenie, ale aj na preskúšanie šoférov z povolania. Jej súčasťou sú...

Čítaj viac

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Aktualizované vydanie

Úspešná Učebnica pre šoférov a autoškoly schválená Ministerstvom dopravy SR ako učebná pomôcka obsahuje kompletný študijný materiál nielen na skúšky žiadateľov o vodičské oprávnenie, ale aj na preskúšanie šoférov z povolania. Jej súčasťou sú príslušné všeobecne záväzné predpisy, a to vždy v platnom znení, pretože predpisy počas vydávania učebnice sa priebežne aktualizujú.

Vďaka šírke záberu, prístupnosti, prehľadnosti spracovania a aktuálnosti obsiahnutých informácií a s vzhľadom na priebežnú aktualizáciu po novelizácii príslušných predpisov je nová publikácia Učebnica pre šoférov a autoškoly ideálnym študijným materiálom nielen pre žiakov, ale aj inštruktorov autoškôl, ktorý plne postačuje pre komplexnú prípravu žiadateľov o vodičské oprávnenie na skúšky i na doškolovanie vodičov z povolania. V súvislosti so sprísnením sankcií za porušovanie dopravných predpisov (vrátane odobratia vodičského preukazu) by nemala chýbať v žiadnej firme prevádzkujúcej služobné vozidlá.

Čítaj viac
Kúpte spolu
Učebnica pre šoférov a autoškoly - Ľubomír Tvorík
Vidličky, lyžičky, nože - Eva Urbaníková
23,78 €
Ušetríte 1,91 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
512
Hmotnosť
710 g
Rok vydania
2018
Väzba
pevná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Epos
Rozmer
150×220 mm
ISBN
9788056202227
Naše katalógové číslo
311995

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

3,8 / 5

4 hodnotenia

0
3
1
0
0

Simča
30.8.2016
priemer
Čo ma veľmi prekvapilo, kniha obsahuje veľa elementárnych chýb v testoch..a je tam veľa materiálu, ktorý podľa mňa nie je potrebný..Značky sú vysvetlené fajn, akurát málo opísané křižovatky..určite sú aj lepšie učebnice do autoškol..
Čítaj viac

Čítaj viac
Kúpte spolu
Učebnica pre šoférov a autoškoly - Ľubomír Tvorík
Vidličky, lyžičky, nože - Eva Urbaníková
23,78 €
Ušetríte 1,91 €

„Táňa všetkému rozumela a nebála sa mlčať.“

Džin - Martin M. Šimečka
Džin
Martin M. Šimečka