Knihy
E-knihy
17,71 €

Bežná cena Bežne 20,97 €

Ušetríte 16%

Posielame do štyroch dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Hrajme sa s vedou!

Malý vedec: Táto kniha je určená pre všetkých, ktorí si chcú overiť zákony fyziky a chémie jednoduchými experimentmi, ktoré je možné zrealizovať nielen v škole, ale i doma. Nájdete v nej pokusy prehľadne rozčlenené do nasledujúcich oblastí: voda, rastliny, vzduch, teplo, sledovanie premien, svetlo, zvuk, elektrina. A nebojte sa, nebude to ako v škole, zaručujeme vám, že táto fyzika a chémia sú skutočne zábavné.

Malý vedec 2: Táto kniha je určená pre všetkých, ktorí si chcú overiť zákony fyziky a chémie jednoduchými experimentmi, ktoré je možné zrealizovať nielen v škole, ale i doma. Nájdete v nej pokusy prehľadne rozčlenené do nasledujúcich oblastí: pohyb, zotrvačnosť, sily akcie a reakcie, gravitácia, kvapaliny, vzduch, svetlo, zvuk, sledovanie premien, elektrina, magnetizmus. A nebojte sa, nebude to ako v škole, zaručujeme vám, že táto fyzika a chémia sú skutočne zábavné!

Malý vedec 3: Táto kniha je určená pre všetkých, ktorí si chcú overiť zákony fyziky a chémie jednoduchými experimentmi, ktoré je možné zrealizovať nielen v škole, ale i doma. Nájdete v nej pokusy prehľadne rozčlenené do nasledujúcich oblastí: sila, tlak, teplo, energia, elektrina, elektrický prúd, magnety, svetlo, chemické reakcie, pozorovanie zmien. A nebojte sa, nebude to ako v škole, zaručujeme vám, že táto fyzika a chémia sú skutočne zábavné!

Čítaj viac
Kúpte spolu
Malý vedec 1-3 (kolekcia) - Tomislav Senćanski
Malý vedec 4 - Tomislav Senćanski
24,37 €
Ušetríte 3,59 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
64+64+64
Jazyk
slovenský
Vekové odporúčanie
8-12
Väzba
pevná väzba
Rok vydania
2018
Naše katalógové číslo
311111
Rozmer
170×243 mm
Vydavateľstvo
Edika

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Malý vedec 1-3 (kolekcia) - Tomislav Senćanski
Malý vedec 4 - Tomislav Senćanski
24,37 €
Ušetríte 3,59 €

„Čítal mi a ja som sa doňho zaľúbila tak, ako keď človek zaspáva. Pomaly, pomaličky a potom zrazu úplne.“

Na vine sú hviezdy - John Green