Knihy
E-knihy

Krásna dedička

Mary Balogh

Rodáčka z Walesu, úspešná a obľúbená autorka historických romancí. Za svoj život napísala desiatky románov a, na radosť jej fanúšičiek, neustále vychádzajú ďalšie. :-)

Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
Akcia
4 hodiny čítania
Vydavateľstvo
Slovenský spisovateľ, 2018
1. diel série
Westcottovci

Prvý diel najnovšej série kráľovnej historickej romance. Humphrey Westcott, gróf Riverdale zanechal po sebe veľký majetok a jedno škandalózne tajomstvo, ktoré navždy zmenilo život jeho rodiny – vrátane dcéry, o ktorej nik netušil...

Čítaj viac

5,95 €

Bežná cena Bežne 11,90 €

Zľava 50%
platí do 25. 8. 2019

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Prvý diel najnovšej série kráľovnej historickej romance. Humphrey Westcott, gróf Riverdale zanechal po sebe veľký majetok a jedno škandalózne tajomstvo, ktoré navždy zmenilo život jeho rodiny – vrátane dcéry, o ktorej nik netušil. Anna Snowová vyrastala v bathskom sirotinci a o svojej rodine nevedela celkom nič. Keď vyjde najavo, že nebohý gróf Riverdale bol jej legitímnym otcom, Annu väčšmi než náhle zbohatnutie poteší, že má súrodencov. Tí však nechcú mať s ňou nič spoločné, nestoja o to, aby sa s nimi podelila o dedičstvo. Jediný, kto sa o Annu zaujíma, je poručník nového grófa. Avery Archer, vojvoda Netherby, si celý život drží ľudí od tela, no teraz ho čosi núti, aby pomohol Anne pri prerode zo siroty na dámu. Keď hrozí, že londýnska smotánka a noví príbuzní Annu zničia, Avery zasiahne, aby ju ochránil, a zrazu zistí, že podľahol citom, ktoré tak dlho tajil…
Čítaj viac
Kúpte spolu
Krásna dedička - Mary Balogh
Horúce objatie - Mary Balogh
11,90 €
Ušetríte 11,90 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Originálny názov
Someone to love
Rok vydania
2018
Počet strán
288
Vydavateľstvo
Slovenský spisovateľ
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
310332

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

3,9 / 5

15 hodnotení

6
3
5
1
0

12

Žena, manželka, matka, redaktorka, historička, knihovníčka, čitateľka, frankofilka, potterhead, rpg hráčka... a mnoho iného :-)

Ivana Černáková
19.3.2019
Príjemná oddychovka
V rámci žánru celkom fajn príbeh. Nečakané dedičstvo pre mladú ženu, ktorá vyrástla v sirotinci. Anna sa stane nielen bohatou dedičkou, ale aj legitímnou šľachtičnou a časť jej novej rodiny sa rozhodne ju premeniť na svoj obraz. Ako sa s tým jednoduché dievča vyrovná?
Krásny mladý šľachtic zahrnutý v príbehu, ako obvykle. Takže klasika, kde sa hlavné postavy predstavia hneď na začiatku a vy len rozmýšľate ako ich autorka dá dohromady - v tomto prípade je to pomerne pokojný a jednoduchý príbeh, ale mne sa práve toto tempo bez veľkých a často divných dejových prevratov celkom páčilo.
Čítaj viac
Martina
20.9.2018
Nerozumiem, kde sa stala chyba.
Túto autorku zbožňujem. Mám prečítané takmer všetky jej knihy a vždy sa teším na jej nové série. Ale táto??!! Naozaj nerozumiem, čo sa stalo, ale dočítať túto knihu bol pre mňa ťažký oriešok. Niečo tak povrchne napísané som nečítala už dávno. Obsah sľuboval skvelé čítanie ale po prvých kapitolách som zostávala čoraz viac sklamaná. S postavami som sa vôbec nemoha stotožniť. Vžiť sa do deja bolo takmer nemožné. Akoby celú knihu písal niekto uplne iný. Otázkou tak zostáva, či za to môže autorka alebo prekladateľ... až sa bojím ako budú vyzerať ďalšie diely z tejto série. Pretože prvý diel vo mne zanechal negatívny dojem a vážne prehodnotím, či si zakúpim i ďalšie časti..
Čítaj viac
Rina Parajová
17.5.2018
Mary Baloghová o škaredom, opustenom kačiatku, z ktorého vyrastie nádherná, bohatá labuť s množstvom nápadníkov, alebo o Popoluške, ktorá získa svojho princa, prípadne iná verzia Pretty Woman, aj keď bez tej prostitúcie. Anotácia znie všedne a ako čisté klišé, ale opak je pravdou. Je to príjemný a prekvapujúco ľudský príbeh, lebo sa tam riešia témy vysporiadania sa so šikanou, životom v sirotinci... A k tomu romantika. Mary Baloghová skrátka vie písať.
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Krásna dedička - Mary Balogh
Horúce objatie - Mary Balogh
11,90 €
Ušetríte 11,90 €

„Nakoniec som si spisovateľov rozdelil do dvoch kategórií: tých, ktorí vás nechajú prísť načas, a tých, ktorí spôsobujú meškanie.“

Klub nenapraviteľných optimistov - Jean-Michel Guenassia
Klub nenapraviteľných optimistov
Jean-Michel Guenassia