Knihy
E-knihy

Mafiáni v Bratislave

Krvavá kronika hlavného mesta Slovenska 90. rokov

Gustáv Murín

Gustáv Murín (1959, Bratislava), vedec (RNDr., PhD.) a zároveň úspešný spisovateľ. Debutoval v roku 1989 v češtine, na Slovensku bola kniha zakázaná. Doteraz vydal 50 kníh (7x v češtine, 2x anglicky, po jednej vo francúzštine, v hindí, chorvátsky, bulharsky, srbsky a maďarsky): romány, novely,...

Okamžitý download
EPUB
MOBI
4-5 hodín čítania
Vydavateľstvo
Gustáv Murín, 2018

Prvá plne hypertextová kniha, ktorá vás video aj audio priezormi privedie na dotyk podsvetia. Túto knihu neprečítate na posedenie. Táto kniha vám bude spoločníkom v objavovaní zakázaných miest a krvavých príbehov.

Čítaj viac

7,99 €

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Prvá plne hypertextová kniha, ktorá vás video aj audio priezormi privedie na dotyk podsvetia. Túto knihu neprečítate na posedenie. Táto kniha vám bude spoločníkom v objavovaní zakázaných miest a krvavých príbehov. Skutočne elektronická kniha, naozajstný virtuálny svet, mafiánske príbehy na dotyk – Mafiáni v Bratislave! Kniha mapuje pozoruhodnú sériu „hviezdnych“ kariér popredných bratislavských mafiánov v 90-tych rokoch. Ten odlesk krátkej slávy a bohatstva, ktorý končí v úplnom zániku a rozklade, je symptomatický pre obdobie, kedy sa celá spoločnosť len spamätáva z radiálnych zmien a jej obranné mechanizmy sú ochromené. Nebudeme preháňať, ak povieme, že rozprávame znovu už stáročia známu rozprávku o dobrovoľných vydedencoch spoločnosti (ako boli Jesse James, Al Capone, Gotti, ale vlastne aj všetky národné obdoby jánošíkovskej legendy), ktorá končí pre rozprávku tak príznačne spoločensky želaným koncom. Čitateľ sa na okamih dostáva do prostredia rozprávkového bohatstva a moci, kde zdanlivo neexistujú limity, aby sme na záver opäť dospeli k známemu poučeniu o stromoch, čo nerastú do neba. E-knihu vydalo vydavateľstvo iAdverti.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Mafiáni v Bratislave - Gustáv Murín
Vidličky, lyžičky, nože - Eva Urbaníková
16,98 €
Ušetríte 4,00 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
310
Vydavateľstvo
Gustáv Murín
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
302423
Rok vydania
2018

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

Čítaj viac
Kúpte spolu
Mafiáni v Bratislave - Gustáv Murín
Vidličky, lyžičky, nože - Eva Urbaníková
16,98 €
Ušetríte 4,00 €

„Kto sa chce stať vzdelaným, musí nad zlato vážiť si knihy.“

Komenský