Knihy
E-knihy

Štvrtá stena

Danica Hričová
Všetko, čo sa nestalo - Danica Hričová
Všetko, čo sa nestalo - Danica Hričová
Štvrtá stena - Danica Hričová

Danica Hričová je vo svete ženskej literatúry a najmä filmovej tvorby pomerne známa. Jej prvý román Mrcha na koni (r.2012) – sa stal v priebehu pár mesiacov bestsellerom. Po ňom nasledovali tituly Svet masiek a Štvrtá stena. Svoju vášeň pre písanie naplno pretavila do filmu. Pracovala pre TV...

Ikar, 2018
Okamžitý download
EPUB
MOBI
3 hodiny čítania
Vydavateľstvo
Ikar, 2018

Príbeh dvoch sestier, ktoré by sa nestretli, keby nemuseli. Lucia je herečka, ktorá si úspech predstavovala trochu inak, a Dorota úspešná spisovateľka, ktorú úspech obťažuje. Smrť ich otca je spúšťačom netušených právd.

Čítaj viac

6,90 €

Bežná cena Bežne 9,90 €

Ušetríte 30%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Príbeh dvoch sestier, ktoré by sa nestretli, keby nemuseli. Lucia je herečka, ktorá si úspech predstavovala trochu inak, a Dorota úspešná spisovateľka, ktorú úspech obťažuje. Smrť ich otca je spúšťačom netušených právd. Cesta na pohreb znamená niekoľko hodín v tlakovom hrnci. Ide s nimi aj Luciina malá dcérka a mama sestier, ktorá už na obe dcéry dávno rezignovala. Sled malérov len odkrýva ďalšie tajomstvá, čo sa roky skrývali a dusili vo vnútorných zákutiach aj utajených snoch.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Štvrtá stena - Danica Hričová
Černobyľská modlitba - Svetlana Alexijevič
14,89 €
Ušetríte 7,00 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
208
Vydavateľstvo
Ikar
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
300865
Rok vydania
2018

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

3,8 / 5

5 hodnotení

3
0
0
2
0

Zora Maňková
12.2.2018
Emócie až na dreň
Šokujúco odvážne odhalenie ženskej duše, bez servítky a zbytočnej kalkulácie, ako sa zapáčiť všetkým. Autorka je k svojim postavám nemilosrdná a úprimná, drsná, sarkastická. Dostanú nádej iba vtedy, ak si ju zaslúžia. A obe sestry sa musia veľmi snažiť. Smiech cez slzy, bolestivé pravdy, ale predovšetkým množstvo nefalšovaných emócií. Ak sa túžite dozvedieť viac o ľudskej rase - a predovšetkým ženách na začiatku 21 storočia - rozhodne si nenechajte ujsť tento román odporúčam, ktorý vonkoncom nie je "ženský". Strhol ma ako divoká rieka.
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Štvrtá stena - Danica Hričová
Černobyľská modlitba - Svetlana Alexijevič
14,89 €
Ušetríte 7,00 €

„Je nudné rozprávať sa s človekom, ktorý toho viac napísal ako prečítal.“

Samuel Johnson