Knihy
E-knihy
8,90 €

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Jedinečné recepty na liečbu a prevenciu kŕčových žíl, nespavosti, cukrovky a ďalších vyše 100 ochorení Jedlú sódu pozná azda každý od raného detstva. Čistí sa ňou kuchynský riad, užíva sa pri pálení záhy, pridáva sa do cesta. Nie každý však vie, že sóda má mnoho liečivých vlastností a pomáha pri početných ochoreniach. Prevencia a liečba rakoviny, zbavenie sa alkoholovej či nikotínovej závislosti, očista organizmu – to je len zlomok z toho, čo dokážu prípravky obsahujúce sódu. V tejto knihe sa známy lekár-fyzioterapeut N. I. DANIKOV delí o poznatky o hydrogénuhličitane sodnom čiže o sóde. Vysvetľuje, ako pomocou nej možno predchádzať mnohým ochoreniam a vyliečiť ich. Čo dokáže sóda: ? čistí steny ciev od usadených solí a cholesterolu, ? upravuje a normalizuje krvný tlak, ? má omladzujúci účinok na celý organizmus, ? obnovuje a posilňuje imunitu, ? zmierňuje krvácanie ďasien, ? znižuje riziko rozvoja kardiovaskulárnych ochorení, ? spevňuje a bieli zuby.
Čítaj viac

Všetky formáty tohto titulu

Knihy

12,90 €

Vypredané

E-knihy a audioknihy

E-kniha
EPUB
MOBI
8,90 €

Okamžite na stiahnutie

Ďalšie
Kúpte spolu
Liečivá sóda - N.I. Danikov
Výpověď - Whitney G.
17,80 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

5,0 / 5

1 hodnotenie

1
0
0
0
0

Ervín
18.5.2019
Musíš ju mať.
Na túto knihu som dostal tip od švagriny a tak som si ju kúpil cez Vás a to hneď dve výtlačky, lebo som druhú daroval dcére. Je to mimoriadne poučné a rozumné nápady ktoré sú nie len teoretické ale majú aj praktické využitie v živote. Ďakujem autorovi, ďakujem vydavateľovi. Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Liečivá sóda - N.I. Danikov
Výpověď - Whitney G.
17,80 €

„Vždy, keď vojdem do knižnice, nedokážem pochopiť, prečo by som z nej mala niekedy odísť.“

Marie de Sevigne