Knihy
E-knihy
12,29 €

Bežná cena Bežne 12,90 €

Ušetríte 5%

Posielame do troch dní

Odporúčané tituly a kolekcie

12,29 €

Viac o knihe

Krásny rozprávkový príbeh o malom zvedavom dievčati, ktoré sa vydá hľadať odpovede na svoje otázky. Cestou spoznáva tajomný svet ľudských závojov ako sú nevedomosť, závisť, či pýcha... . Deti nájdu v knižke pekný dobrodružný príbeh doplnený o 47 autorských ilustrácií a dospelí zase hĺbku, možno podnety na zamyslenie.

Prúd časov plynie. Zem a život na nej budú pokračovať aj bez nás, či tomu veríme alebo nie. Každá doba má svoj vlastný príbeh. Toto je príbeh našej doby. Skúste sa nachvíľu zastaviť, odkryť ten tajomný závoj, ktorý zakrýva vaše oči a začítajte sa do týchto slov...
Čítaj viac
Kúpte spolu
Sofie - Štefan Pčelár
Moja stará mama/Môj starý otec - Helena Kraljič
20,39 €
Ušetríte 1,01 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Rozmer
153×153 mm
ISBN
9788097273002
Naše katalógové číslo
291394
Hmotnosť
240 g
Rok vydania
2017
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Jamestown

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

5,0 / 5

9 hodnotení

9
0
0
0
0

Monika
12.12.2017
Inšpirujúca rozprávka
Tajomný príbeh, ktorý vás na chvíľu vráti k sebe a k vašej prirodzenosti. Zaujímavý nie len pre deti ale aj pre dospelých. Vďaka tajomnosti a zvedavosti hlavnej postavy si uvedomíte aké dôležité je neprestávať sa ,,diviť" a objavovať. Deti prežijú spolu so Sofie veľké dobrodružstvo. A dospelí možno vďaka tejto knihe vypnú svoj ,,automat" a začnú viac premýšľať...
Čítaj viac
Adam
29.10.2017
Knižka nie len pre najmenších
Vďaka tomuto príbehu sa človek na chvíľku zastaví a zamyslí. Zamyslí sa nad sebou, nad tým, čo robí, nad svojimi chybami a je úplne jedno koľko má rokov. Knižka zároveň prináša chuť vedieť viac, chápať súvislostiam. To všetko v pútavom príbehu s peknými ilustráciami :)
Čítaj viac
Majka
29.10.2017
Knižka do času aj nečasu
"Každá doba má svoj vlastný príbeh. Toto je príbeh našej doby." Autor úplne vystihol na záver knižky myšlienku, ktorá mi napadla po prečítaní príbehu. Situácie, s ktorými sa Sofie stretávala sú zo života, len vložené do príbehu. Nenásilne ma autor vtiahol do deja a donútil sa zamyslieť nad životom. Nezazlievam mu to, skôr ďakujem. :)
Ak máš pocit, že na niektoré svoje emócie potrebuješ vysvetlenie je veľká šanca, že ti ho knižka ponúkne. No ilustrácie tiež stoja zato... ;)
Čítaj viac
Betka
25.10.2017
Motivátor
Veľmi milý príbeh, knižka plná krásnych ilustrácií. Sofie ukazuje, ako aj štipka dobra a lásky vie meniť svet k lepšiemu ak máme oči a dušu dokorán otvorené. Prečítaná 4x, rozhodne nie naposledy!
Čítaj viac

Kúpte spolu
Sofie - Štefan Pčelár
Moja stará mama/Môj starý otec - Helena Kraljič
20,39 €
Ušetríte 1,01 €

„Ani slovníky nesmieme brať doslova...“

Stanislaw Jerzy Lec