Knihy
E-knihy

Athos

Vydavateľstvo
Dizajn fórum, 2016

Athos, mníšský štát v Grécku, patrí k najtajomnejším miestam nielen v Európe, ale aj vo svete, pre svoju veľkolepú národnú, historickú, náboženskú, filozofickú a umeleckú hodnotu. Athos, popri intelektuálnom význame má aj významné architektonické...

Čítaj viac

10,68 €

Bežná cena Bežne 11,00 €

Ušetríte 3%

Posielame do týždňa

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Athos, mníšský štát v Grécku, patrí k najtajomnejším miestam nielen v Európe, ale aj vo svete, pre svoju veľkolepú národnú, historickú, náboženskú, filozofickú a umeleckú hodnotu. Athos, popri intelektuálnom význame má aj významné architektonické pamiatky. Fotograf sa dostal do tesnej blízkosti tohoto magického sveta. Čiernobiele fotografie pôsobia majestátne i tajuplne zároveň. Jednoduché kompozície architektúry umocňujú postavy mníchov, ktorí sú nositeľmi lásky a pokoja.

Autor fotografií Vladimír Vološin /1956/ je absolventom Strednej školy umeleckého priemyslu v Košiciach, kde istý čas pôsobil aj ako odborný pedagóg fotografie. Bol vydavateľom časopisu Štvrťročník vizuálnej komunikácie. V roku 1998 získal cenu Slovenského fondu výtvarných umení Za prínos vo fotografií. Je členom Slovenskej výtvarnej únie, združenia slovenských profesionálnych fotografov a členom Sdružení Bienale Brno. Žije a pracuje v Tvorivom dome /Artfarm/ v Drienovci.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Athos - Vladimír Vološin, Ján Šafin, Viktor Jasaň
From architecture -
25,86 €
Ušetríte 1,07 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
100
Hmotnosť
500 g
Rok vydania
2016
Väzba
špirálová väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Dizajn fórum
Rozmer
215×270 mm
ISBN
9788097080334
Naše katalógové číslo
275193

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

O autoroch

Čítaj viac
Kúpte spolu
Athos - Vladimír Vološin, Ján Šafin, Viktor Jasaň
From architecture -
25,86 €
Ušetríte 1,07 €

„Ak knihu nemôžeme s potešením čítať znovu a znovu, potom ju netreba čítať vôbec.“

Voltaire