Trinásťroční - Zuzana Štelbaská
Trinásťroční
7,99 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo
Knihy
E-knihy

Trinásťroční

CooBoo, 2017
2 hodiny čítania
Vydavateľstvo
CooBoo, 2017
1. diel série
-roční

Ďalšie formáty

E-kniha
4,80 €

Päť postáv, päť hrdinov, ktorých zdanlivo nič nespája – okrem toho, že majú trinásť rokov. Darina, Oliver, Sväťo, Šarlota a Viola, každý z nich žije v inom meste, v inom čase a rieši iný problém: závislosť na sociálnych sieťach, emigrácia rodičov a...

Čítaj viac

Ďalšie formáty

7,99 €

Posielame do piatich dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Päť postáv, päť hrdinov, ktorých zdanlivo nič nespája – okrem toho, že majú trinásť rokov. Darina, Oliver, Sväťo, Šarlota a Viola, každý z nich žije v inom meste, v inom čase a rieši iný problém: závislosť na sociálnych sieťach, emigrácia rodičov a neuveriteľný návrat do otcovho rodného mesta, únik pred mamou, ktorá túži začať nový život, či hľadanie zmyslu života, ktorý bohatá rodina nezaručí...

Tínedžeri nájdu v tejto skvelej knižke slovenských poviedok príbehy, v ktorých nájdu nielen seba, ale aj humor a tajomstvo, a ich rodičia možno skúsia porozumieť svetu svojich detí, na ktorý už asi dávno zabudli.

Vypočujte si Knižný soundtrack k tejto knihe!
Autor exkluzívne pre vás vybral skladby, ktoré sa hodia k čítaniu tejto knižky. Ak si chcete prehrať všetky skladby, potrebujete mať nainštalovanú bezplatnú aplikáciu Spotify, ktorú ziskate aj po kliknutí na prehrávanie a potom "Get Spotify". V prípade problémov s prehrávaním hudby si pre inšpiráciu môžete pozrieť a aspoň vyhľadať jednotlivé skladby vybrané autorom (napríklad cez Youtube.com).
Viac o našich knižných soundtrackoch.
Čítaj viac

Všetky formáty tohto titulu

Knihy

Kniha
7,99 €

Posielame do piatich dní

E-knihy a audioknihy

EPUB
MOBI
4,80 €

Okamžite na stiahnutie

Ďalšie
Kúpte spolu
Trinásťroční - Zuzana Štelbaská
14-roční - Zuzana Štelbaská, Dana Ledl (ilustrátor)
15,98 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
152
Hmotnosť
266 g
Rok vydania
2017
Naše katalógové číslo
262304
Väzba
pevná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
CooBoo
Rozmer
130×200 mm
ISBN
9788075442871
Vekové odporúčanie
12+

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

3,1 / 5

9 hodnotení

3
1
1
2
2

Dáša
17.3.2019
Každý jeden z príbehov ma chytil za srdce. Hlboko odporúčam. Nie, nečakajte dej ako z počítačovej hry, príbehy sa rozvíjajú do hĺbky, nemajú kadenciu, ktorú možno decká očakávajú. Čaro tejto knihy tkvie v skúsenosti, rozhľadenosti a vizionárstve autorky. Rozhodne osloví aj dospelých. Čítaj viac
miška
27.2.2018
Nie
Túto knihu absolútne NEodporúčam. Po pár vetách ma naozaj neskutočne unudila. Síce sa objavilo pár svetlých bodov o ktorých som si myslela, že autorka sa s nimj vyhrá, pekne ich využije a že sa to zvrhne na nejaký skvelý plottwist, ale nič také sa nekonalo. Len bezduché nudné táranie aký majú vlastne všetci trinástroční nudný život. Plus vyjadrovanie sa mi skôr hodí na dieťa v treťom ročníku, nie ľudí v adolescentnom veku.
Vkladala som do tejto knihy veľké nádeje pretože si ma neskutočne získala grafika a ilustrácie (za to tá jedna hviezdička) no nič viac pochváliť nemôžem. Nuda, nuda, nuda.
Ako trinásťročnú ma to vôbec neoslovilo. Dúfam, že 14-roční budú o veľký kusisko lepší.
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Trinásťroční - Zuzana Štelbaská
14-roční - Zuzana Štelbaská, Dana Ledl (ilustrátor)
15,98 €

„Čítaj, aby si žil.“

Gustave Flaubert