Knihy
E-knihy

Muž, ktorý chcel byť šťastný

Citadella, 2016
Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
Vydavateľstvo
Citadella, 2016

Predstavte si... Trávite prázdniny na Bali a pár dní pred návratom vyhľadáte starého liečiteľa. Osobitný zdravotný dôvod ste nemali, zviedla vás iba jeho povesť, museli ste sa s ním stretnúť...

Čítaj viac

6,25 €

Bežná cena Bežne 8,90 €

Ušetríte 30%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Predstavte si... Trávite prázdniny na Bali a pár dní pred návratom vyhľadáte starého liečiteľa. Osobitný zdravotný dôvod ste nemali, zviedla vás iba jeho povesť, museli ste sa s ním stretnúť. Prezrel vás a stanovil stručnú diagnózu: ste úplne zdravý, no nie ste šťastný. Zdá sa, že ten starý chlap, obdarený nekonečnou múdrosťou, vás pozná lepšie než vy sám. Jasnozrivým pohľadom na dovtedajší čas vášho bytia vás vtiahne do najúžasnejšieho dobrodružstva odhaľovania vlastného ja. Priame skúsenosti, ku ktorým vás privedie, od základov menia život, odomykajú bytie zodpovedajúce vašim snom. Muž, ktorý chcel byť šťastný, to je ponuka sveta nových možností. Pútavý príbeh s návodom na oslobodenie od všetkého, čo bráni nášmu ozajstnému šťastiu.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Muž, ktorý chcel byť šťastný - Laurent Gounelle
After 3: Tajomstvo - Anna Todd
19,45 €
Ušetríte 8,35 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

4,1 / 5

10 hodnotení

7
0
1
1
1

Ivana
27.1.2019
Na míle vzdialené majstrovi Coelhovi
Knihu som si kúpila kvôli dobrému hodnoteniu a recenzii tu na Martinuse, ktorá tvrdila, že je to oveľa lepšie ako populistický Coelho (pri českej verzii tejto knihy). Keďže Coelho je môj obľúbený autor, knihu som si zo zvedavosti kúpila.
Dúfam, že toto bol prvý a posledný prekladateľský počin pána prekladateľa Martina Vozáka. V texte je hromada chýb, nespisovných, zle vyskloňovaných, všeobecne zle napísaných slov. Príklad: dedičia namiesto dediči/stav bez tiaže namiesto stav beztiaže/ a posteriori namiesto aposteriori/ pregĺgať namiesto prehĺtať a mnoho ďalších.

Text knihy je prvoplánový a neprepracovaný, jeho explicitnosť pôsobí veľmi lacno, až ako klišé. Coelhove knihy, ktoré sú umením
nemá šancu dobehnúť ani, keby začal cúvať.

Českú verziu by som možno hodnotila pozitívnejšie už len kvôli pravopisu. Tažko povedať, ale toto ma vonkoncom nenadchlo. Veľmi jednoduché a prvoplánové čítanie s úplne klišoidným záverom k tomu.
Čítaj viac
Lenka
31.7.2016
Nieco na styl \"Cesta pokojneho bojovnika\"
Velmi prijemny citatelsky zazitok.. Kniha rychlo vtiahne citatela do deja, ktory v sebe nesie hlboke myslienky bez zbytocnych komplikovanych vysvetlovani a tazko formulovanych textov.
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Muž, ktorý chcel byť šťastný - Laurent Gounelle
After 3: Tajomstvo - Anna Todd
19,45 €
Ušetríte 8,35 €

„Byť výnimočný je najlepší spôsob, ako byť iný.“