Knihy
E-knihy

Kráska

Zuzana Bilavská

Zuzana Bilavská sa narodila a vyrastala v Trenčíne, no žije a pracuje v Bratislave, kde sa aj venuje písaniu. Jej prvá kniha Nenávidím, milujem si podmanila mnoho čitateliek a práve to ju inšpirovalo k ďalšiemu písaniu. Je autorkou šteklivých románov, no nevyhýba sa ani náročnejším témam. Okrem...

BESTSELER, 2016
Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
2-3 hodiny čítania
Vydavateľstvo
BESTSELER, 2016

Nechajte sa pohltiť voľným pokračovaním obľúbeného románu Nenávidím, milujem, nabitého erotickou energiou, ktorý sa dostal medzi desať najpredávanejších kníh a v elektronickej podobe sa v rebríčku predajnosti vyšplhal...

Čítaj viac

5,90 €

Bežná cena Bežne 8,90 €

Ušetríte 34%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Nechajte sa pohltiť voľným pokračovaním obľúbeného románu Nenávidím, milujem, nabitého erotickou energiou, ktorý sa dostal medzi desať najpredávanejších kníh a v elektronickej podobe sa v rebríčku predajnosti vyšplhal na tretie miesto.
Prečítajte si príbeh spisovateľky Sary a šarmantného Statona, plný vášne a pikantných scén, z pera najpredávanejšej autorky vydavateľstva BESTSELER Zuzany Bilavskej.
Krásna Sara prežíva v horúcom meste New York, ktoré nikdy nespí, milostné dobrodružstvo a vzťah s úspešným podnikateľom Statonom. Muž, ktorého nenávidela a milovala zároveň, sa jej svojim vyznaním úplne odovzdal a vtiahol ju do svojho života. V Kráske sa medzi nich stavia nová, nečakaná prekážka. Prísľub pomsty za krv, ktorú má Sara na svojich rukách, sľubuje v príbehu nečakaný zvrat a zvádza k novému súboju s minulosťou.
Je vzťah Sary a Statona dostatočne silný na to, aby odolal novej nástrahe, ktorá ich oboch intenzívne zasiahne, alebo sa napokon každý vyberie vlastnou cestou za odpustením?

Navyše, u nás každou kúpenou knihou pomáhate. Časť výťažku z predaja kníh vydavateľstvo BESTSELER každoročne venuje neziskovej organizácii ŽELAJ SI, ktorá plní sny ťažko chorých detí."
Čítaj viac
Kúpte spolu
Kráska - Zuzana Bilavská
Nenávidím, milujem - Zuzana Bilavská
11,80 €
Ušetríte 5,00 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
175
Vydavateľstvo
BESTSELER
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
249692
Rok vydania
2016

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

4,6 / 5

12 hodnotení

9
2
0
1
0

Nikoleta Koniarova
23.9.2016
Dobrý deň
pokračovanie knihy bolo veľmi dobré, zhltla som ju za pol dňa. A musím povedať, že koniec knihy ma veľmi zarmútil v tom, že pravdepodobne budem musieť čakať na ďaľšie pokračovanie. Hádam bude k zakúpeniu čo najskôr.
Nika
Čítaj viac
Zuzana Bilavská
20.9.2016
Dobrý deň,
ďakujem za milé ohlasy a záujem. V týchto dňoch pracujem na pokračovaní Krásky, preto verím, že ju čoskoro dokončím a odošlem do vydavateľstva. Žiaľ, presný termín jej vydania Vám v tejto chvíli neviem povedať, nakoľko vydanie knihy záleží od viacerých faktorov. Aktuálne informácie môžete sledovať na sociálnych sieťach, príp. na stránkach vydavateľstva.
Všetko dobré, Zuzana
Čítaj viac
Katarína Mikulová
2.6.2019
Dobrý deň,
tak stále sa nevie, že či bude pokračovanie? Ďakujem za odpoveď.
Katka
Čítaj viac
Zdenka
10.5.2018
Ešte 20.9.2016 p. Zuzana Bilavská napísala, že pracuje na pokračovaní Krásky.
Prešlo jeden a pol roka a sme sa pokračovania nedočkali. Vie niekto povedať, či teda pokračovanie bude? Ak nie, všetci, čo sme ju čítali, by sme boli veľmi sklamaní.
Čítaj viac
20.9.2016
Super kniha
Pokračovanie bolo super. Skončilo to zasa tak že musím čakať na ďalšie pokračovanie ale neviem či bude vôbec. Plánujete ďalšie pokračovanie? Ak áno tak kedy asi? Ďakujem
Čítaj viac
Jana Toporova
17.9.2016
Dotaz
Voľné pokračovanie Nenávidím milujem bolo veľmi dobré...preto by som sa chcela spýtať či bude mať náhodou Kráska pokračovanie... Ak ano kedy približne bude..ďakujem veľmi pekne
Čítaj viac
Zuzana Bilavská
26.8.2016
Názor čitateľa
Dobrý deň,
kniha bude dostupná aj v elektronickej podobe v priebehu niekoľkých dní.
Prajem pekný deň, Zuzana
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Kráska - Zuzana Bilavská
Nenávidím, milujem - Zuzana Bilavská
11,80 €
Ušetríte 5,00 €

„Čítal mi a ja som sa doňho zaľúbila tak, ako keď človek zaspáva. Pomaly, pomaličky a potom zrazu úplne.“

Na vine sú hviezdy - John Green