Šepkanie anjelov

Ikar, 2016
Okamžitý download
EPUB
MOBI
4-5 hodín čítania
Vydavateľstvo
Ikar, 2016

Ďalšie formáty

Kniha
9,90 €

Štyridsiatnička Slávka, ktorú po rokoch opustil manžel, žije len pre svojho syna a prácu. Nečakané vzplanutie citov k podstatne mladšiemu mužovi ju zaskočí a vytrhne z jej bezpečného sveta. Mestečkom, kde žije, navyše otrasie vražda...

Čítaj viac

Ďalšie formáty

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Štyridsiatnička Slávka, ktorú po rokoch opustil manžel, žije len pre svojho syna a prácu. Nečakané vzplanutie citov k podstatne mladšiemu mužovi ju zaskočí a vytrhne z jej bezpečného sveta. Mestečkom, kde žije, navyše otrasie vražda mladej ženy. Všetky nitky sa zbiehajú k Slávke, a hoci veštbami pomáha iným, vlastný osud predpovedať nevie. Ubráni si Slávka v prostredí malomesta nerovnú lásku? Zasiahne ju osteň zla, ktorého blízkosť intuitívne cíti? A prečo ustalo šepkanie anjelov? Príbeh lásky s poriadnou dávkou napätia napokon vyústi v nečakaný záver.
Čítaj viac

Všetky formáty tohto titulu

Knihy

9,90 €

Posielame do šiestich dní

E-knihy a audioknihy

E-kniha
EPUB
MOBI
6,90 €

Okamžite na stiahnutie
Ako čítať e-knihy?

Ďalšie
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
256
Vydavateľstvo
Ikar
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
240028
Rok vydania
2016
Kategorizácia

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

4,8 / 5

5 hodnotení

4
1
0
0
0

Sue
14.3.2016
nesklamala :)

Slovenskú autorku Beu Bazalovú mám veľmi rada. Preto som po jej knihe okamžite siahla. Má svoje klady aj zápory, no v konečnom dôsledku je to príjemné čítanie, ktoré naozaj stojí za to. Najväčším kameňom úrazu bol pre mňa Števo. Ten postave som nevedela prísť na chuť a pritom som sa tak snažila. Celkovo jeho vzťah so Slávkou bol nemastný neslaný, vybudovaný z ničoho. Nemala som pocit, že sa skutočne majú radi. Obrovskými plusmi príbehu sú zvraty a autorkin štýl. Kniha sa číta prakticky sama a mala som ju problém odložiť. Až do posledného okamihu som nevedela, kto je vrahom. Dokonca mi napadla aj šialená myšlienka, že to mohol byť pes :D Až takto som tápala. Autorka ma záverom potešila, ktorý bol naozaj skvelý a síce bol trošku predvídateľný, ja som s ním spokojná.
Čítaj viac
Babeta
3.3.2016
Super
Knihu Šepkanie anjelov mi požičala priateľka a chcem napísať, že vtiahla ma do deja od začiatku až do konca, prečítala som ju takmer na jeden dych. Je to prvý titul, ktorý som od pani Bazalovej čítala a určite si prečítam aj ostatné. Želám jej veľa dobrých nápadov. Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac

„Môj život sa začal, keď som dostala svoj prvý čitateľský preukaz.“

Rita Mae Brown