Knihy
E-knihy

To najlepšie pre deti a mládež 1. (kolekcia)

Vydavateľstvo
Eastone Books
Edícia
Kolekcie

Kolekcia titulov: Indiana Jones /Hrdinovia a zloduchovia - knižka so samolepkami/, Indiana Jones - kompletný sprievodca, Peking, Atlas stredovekého sveta, Slimáčik, máčik a iné slovenské riekanky

Čítaj viac

26,95 €

Vypredané

Zadajte e-mail a budeme vás informovať, keď bude kniha dostupná.

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Kolekcia titulov: Indiana Jones /Hrdinovia a zloduchovia - knižka so samolepkami/, Indiana Jones - kompletný sprievodca, Peking, Atlas stredovekého sveta, Slimáčik, máčik a iné slovenské riekanky

Využite jedinečnú možnosť objednať si túto úžasnú kolekciu z vydavateľstva Eastone Books za vynikajúcu cenu!

Zabavte sa s Indiana Jonesom, poznávajte krásy a históriu Pekingu, Skúmajte Atlas stredovekého sveta a učte sa so Slimáčikom, máčikom.Indiana Jones
Pripojte sa k vzrušujúcim dobrodrzžstvám Indiana Jonesa a pátrajte po stratených pokladoch! Spoznajte smrteľné nebezpečenstvo a zákerných nepriateľov, ktorým musí Indy čeliť počas hľadania pamiatok!

Indiana Jones - kompletný sprievodca
Definitívny sprievodca svetom Indianu Jonesa. Od džunglí Južnej Ameriky po púšte Egypta, od vzácnych Šankarových kameňov po svätý grál, táto kniha po prvý raz odhaľuje všetko, čo treba vedieť o archeológovi s bičom, obľúbenom na celom svete. Nájdete tu momentky zo všetkých štyroch filmov – vrátane diela Indiana Jones a kráľovstvo krištáľovej lebky, z televízneho seriálu Dobrodružstvá mladého Indianu Jonesa, komiksov, ako aj exkluzívne ilustrácie a mapy, ktoré sa robili na objednávku do tejto knihy, takže tento kompletný sprievodca je neobjavený poklad pre každého fanúšika Indianu Jonesa!

Peking
Sledujte fascinujúci rozvoj hlavného mesta Číny od dávnych čias podnes!

Originálny spôsob odhaľovania histórie Číny a jej obyvateľov. Skvelé ilustrácie a reprezentatívne prierezy pozývajú čitateľa prebádať vývoj čínskeho mesta.

Atlas stredovekého sveta
Prináša ručne ilustrované mapy, plno informácií o civilizáciách a národoch a je dokonalým obrázkovým sprievodcom na ceste stredovekým svetom.

Slimáčik, máčik a iné slovenské riekanky
Slimáčik máčik, vystrč rožky, dám ti maslo na parôžky... Tradičné slovenské riekanky a veršovačky, ktoré poznáte z detstva, prichádzajú v novom šate. Obľúbené veršíky, ktoré sa prirodzene dedia z rodičov na deti, originálnymi sviežimi ilustráciami doplnila akademická maliarka Anna Gajová.
Čítaj viac
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
12+143+48+48+56
Naše katalógové číslo
238066
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Eastone Books

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

O autoroch

Čítaj viac
Čítaj viac

„Čítanie knihy je neustály dialóg, pri ktorom nás kniha oslovuje a naša duša jej odpovedá.“

André Maurois