Knihy
E-knihy

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Napoleon Hill, America's most beloved motivational author, devoted 25 years to finding out how the wealthy became that way. After interviewing over 500 of the most affluent men and women of his time, he uncovered the secret to great wealth based on the notion that if we can learn to think like the rich, we can start to behave like them. By understanding and applying the thirteen simple steps that constitute Hill's formula, you can achieve your goals, change your life and join the ranks of the rich and successful. In this updated edition, Dr. Arthur R. Pell provides examples of men and women who, in recent times, exemplify the principles that Hill promulgated. With the success stories of top achievers such as Bill Gates and Steven Spielberg, he proves that Hill's philosophies are as valid today as they ever were.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Think and Grow Rich - Napoleon Hill
Nástroje titanov - Timothy Ferriss
38,12 €
Ušetríte 2,73 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
302
Hmotnosť
224 g
Rok vydania
2004
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
anglický
Vydavateľstvo
Vermilion
Rozmer
126×197 mm
ISBN
9780091900212
Naše katalógové číslo
224018

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,4 / 5

62 hodnotení

140
24
10
10
2

Lukáš
2.4.2018
Priemerná
Viete, komercia robí divy. Áno, táto kniha je považovaná za najstaršiu knihu v oblasti motivácie a osobného rozvoja. To z nej robí akúsi Bibliu vo svojom obore. Pre mňa pôsobia autorove príbehy veľmi rušivo a nezáživne (čo môže mnohých doslova pohltiť). Rešpektujem autora, pretože to naozaj nemal ľahké a s touto knihou to naozaj nikdy nevzdal. Mám už čo-to prečítané z tejto oblasti ale táto kniha nepatrí k tým, ktoré by môj život nejako zásadne zmenila ako to bolo v prípade -
Brian Tracy: Žiadne Výhovorky
Kevin Hogan: Tajný Jazyk Biznisu
Mel Gill: Meta Secret
Čítaj viac
Soňa
13.2.2016
Knižka je pre ľudí, ktorí majú v sebe potenciál získať bohatstvo
Je super odporucam kazdemu kto si uvedomuje ze nikde neni predurcene zit tak ako kaze system. Je veľmi naučna a dala mi úplne ine zmýšlanie a uvedomenie si, že človek môže ak chce dosiahnuť všetko po čom túži. Určite stojí za prečítanie, sú v nej opísane úspechy známych lídrov ktorý rozmyšlali a nadobudli bohatstvo jednoduchou pritom najťažsiou cestou. Tí ktorí nie sú vytrvalí a cieľ ich opustí po mesiaci - pre nich vyhodené peniaze.
Čítaj viac
Tomáš
31.7.2015
Priemer
Od tejto knihy netreba príliš veľa očakávať, čítal som staršie vydanie knihy., v dobe vydania ale musela mať veľký úspech. V princípe má autor pravdu, jeho analýza bohatých Američanov a vlastností úspešných ľudí je v pohode, akurát je typicky americky priveľmi pozitivistická,a mnohé už jednoducho neplatí. Dnes už nemožno porovnávať bohatých na prelome 19.-20. storočia s novou kastou superzbohatlíkov a turbozbohatlíkov, ktorí svojou existenciou a bohatstvom spoločnosť sociálne devastujú a feudalizujú. S čím ale súhlasím najviac je fakt, že vysoké školy dnes produkujú bezduchých akože vzdelancov - vzdelaných idiotov, ktorí bez odborných, t. j. praktických zručností nemajú šancu na trhu práce. Inu, úslovie remeslo má zlaté dno v dnešnej dobe platí absolútne a Hill má pravdu, že odborné vedomosti z praxe sú dôležitejšie než tie obecné získané v školskom prostredí. Oslavovanie kapitalizmu v americkom štýle dnes ale už nie je na mieste, keďže riešime ďaleko dôležitejšie environmentálne a sociálne témy. A ak obdivujeme Carnegieho za jeho oceliarsky trust, dnes sú to práve súkromné monopoly, oligopoly a transnacionálne korporácie, ktoré sú problémom pre stredné a nižšie vrstvy. Kniha je v princípe sterilnou analýzou bez dynamiky než dielom ktoré by malo nadchnúť a intelektuálne obohatiť, takže tie adorácie niektorých komentátorov nie sú úplne na mieste.
Čítaj viac
Erik
3.2.2015
Názor
Skvelé čítanie, super investované peniaze. Všetky knihy p. Hilla sú nadčasové a platia aj na túto dobu. Vrele odporúčam hlavne ľuďom, ktorý sa začali zaujímať o zmenu vo svojom živote, dokázať niečo viac, neuspokojiť sa s priemerom.
Čítaj viac
Reader
15.1.2019
Úspech a úspešnú kariéru chce asi každý. V komentároch na túto knihu a knihy s podobnou tématikou je neúrekom všeobecných vyjadrení typu “...určite odporúčam túto knihu, veľmi mi pomohla v živote, všetko sa zmenilo k lepšiemu...”. Len veľmi málo ľudí (ak vôbec niekto) napíše čo konkrétne sa mu zmenilo k lepšiemu. Napríklad: niekto zarábal 1000 eur mesačne, mal dlhy (úvery), nebol veľmi šťastný, mal málo priateľov, vzťahy v rodine neboli ideálne, necítil sa v pohode, ale po prečítaní knihy a po aplikovaní poznatkov, odporúčaní (čohokoľvek...) z tejto knihy sa mu život po roku, dvoch, troch, alebo aj po šiestich mesiacoch zmenil k lepšiemu a teraz: zarába 3000 EUR mesačne, je šťastný, okruh úprimných priateľov sa rozširil, vzťahy v rodine sú fantastické a cíti celkovú pohodu... Ale napísať čo KONKRÉTNE sa zmenilo v živote čitateľa. Všeobecné vyjadrenia sú nedôveryhodné a vyznievajú akoby sa čitateľ snažil si nahovoriť, že sa niečo zmenilo.
Čítaj viac

Čítaj viac
Kúpte spolu
Think and Grow Rich - Napoleon Hill
Nástroje titanov - Timothy Ferriss
38,12 €
Ušetríte 2,73 €

„Nie tí milujú knihy, ktorí ich nedotknuté schovávajú v skriniach, ale tí, ktorí ich majú ustavične v rukách.“

Erazmus Rotterdamský