Sebamasáž pre každého - Ján Jánošdeák, Ján Jánošdeák
Sebamasáž pre každého
9,50 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo

Sebamasáž pre každého

Tradičné postupy rozšírené o nové a originálne spôsoby určené širokej verejnosti, športovcom, osobám starším a zdravotne znevýhodneným

Vydavateľstvo
VEDA, 2015

Dlhoroční pracovnící v oblasti masáží MUDr. Ján Jánošdeák a Ing. Ján Jánošdeák prichádzajú vo svojej novej publikácii s tradičnými postupmi sebamasáže, ktoré rozširujú o nové a originálne spôsoby. Kniha je určená širokej verejnosti, športovcom, osobám sta

Čítaj viac

9,50 €

Dodanie môže trvať viac ako tri týždne

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Preniknite do tajov sebamasáže s touto jedinečnou príručkou!
Dlhoroční pracovnící v oblasti masáží MUDr. Ján Jánošdeák a Ing. Ján Jánošdeák prichádzajú vo svojej novej publikácii s tradičnými postupmi sebamasáže, ktoré rozširujú o nové a originálne spôsoby. Kniha je určená širokej verejnosti, športovcom, osobám starším a zdravotne znevýhodneným. Motiváciou na spracovanie a vydanie tejto problematiky boli početné, opakované podnety od ľudí strednej a najmä staršej generácie pri ich preventívnych snahách o dobrý stav tela, zdravia a výkonnosti, ako aj pri zmierňovaní prípadných rôznych telesných ťažkostí. V súčasnosti sa sebamasáž zdôrazňuje viac než v minulosti, a to ako alternatívna forma s viacerými pozitívami, akými sú napríklad lepšia dostupnosť, menšia časová náročnosť, jednoduchšia organizácia realizovania. Okrem zvýšenej motivácie treba pri sebamasáži zdôrazniť jej ekonomickú výhodnosť.

Cieľom autorov je prispieť k uľahčeniu prijatia tejto užitočnej snahy, pomôcť pri zvládnutí nárokov na realizáciu sebamasáže v uplatňovaní potrieb bežných ľudí a športovcov pri ich úsilí o zdravie, stav tela a výkonnosť. Osobitné možnosti ponúka sebamasáž športovcom pri ich príprave, súťažení a zotavovaní sa po záťažiach. Ide o to, aby pri svojich potrebách neboli odkázaní iba na iných poskytovateľov regenerácie a masáží. Cenná je možnosť doplňovania týchto činností sebamasážou, ktorá môže byť aj ich náhradou, a to ako na účely tonizačné – kondičné, tak aj relaxačné – zotavovacie, tiež napr. pri bolestiach v oblasti svalov, kĺbov, chrbtice, hlavy, končatín a niektorých ďalších telesných problémoch, pohybových obmedzeniach, zhoršenej koordinácii, slabosti – resp. nízkej sile a pod. Tradičné postupy rozšírené o nové a originálne spôsoby určené širokej verejnosti, športovcom, osobám starším a zdravotne znevýhodneným.
Čítaj viac
Kúpte spolu
23,33 €
Ušetríte 2,97 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
160
Väzba
brožovaná väzba
Rozmer
170×240 mm
Hmotnosť
291 g
ISBN
9788022414272
Rok vydania
2015
Naše katalógové číslo
212118
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
VEDA

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

5,0 / 5

1 hodnotenie

1
0
0
0
0

MUDR.Oliver Parilák
24.11.2015
Sebamasáž pre každého
Excelentná pomôcka pri rehabilitácii a obzvlášť v prípadoch,
keď je pacient odkázaný sám na seba.
Je to podané zrozumiteľným štýlom.
Takže pacient ,
ktorému naozaj záleží na jeho zdraví ,
nakoniec môže mať aj radosť z toho ,
že sa sám uzdraví .
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
23,33 €
Ušetríte 2,97 €

„Kto nemiloval, môže napísať veľký román o láske, nie však prostú báseň o nej.“

Guillaume Apollinaire