Who Gets What and Why - Alvin E. Roth
Who Gets What and Why
17,63 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo

Ďalšie formáty

17,63 €

Bežná cena Bežne 18,50 €

Ušetríte 5 %

Dodanie môže trvať viac ako tri týždne

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

How our lives are shaped not only by the choices we make, but by the choices we have. In many parts of life - jobs, housing, medical care, education, even a date on the internet - price is not the only determinant of who gets what. So how do the other processes that influence who gets which goods, jobs, university places and partners really work? In 'Who Gets What', Nobel Prize winning economist Alvin Roth uncovers the global rules of how markets allocate, how matchmaking shapes lives, where markets exist that we may not even realise, and how everything about our biggest experiences - from getting accepted at university or living where we want - can be better understood and negotiated when one understands the design of those matching markets. The distribution of rewards is often unfair, but it's seldom as random as it seems, and Roth reveals just how much of our life takes place in marketplaces, and leads us to a new understanding of who gets what and why. For fans of 'Freakonomics' and 'Thinking Fast and Slow' this groundbreaking book sheds new light on the politics of free markets, and how many things that we choose in life also must choose us.
Čítaj viac

Všetky formáty tohto titulu

Knihy

Kniha brožovaná väzba, Anglický jazyk, HarperCollins, 2015
-5 %
17,63 €

Dodanie môže trvať viac ako tri týždne

Kniha pevná väzba s prebalom, Český jazyk, Práh, 2016
-5 %

Vypredané

E-knihy a audioknihy

E-kniha Český jazyk, Práh, 2016
EPUB
MOBI
9,60 €

Okamžite na stiahnutie
Ako čítať e-knihy?

Ďalšie
Kúpte spolu
31,13 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
272
Väzba
brožovaná väzba
Rozmer
153×234 mm
ISBN
9780007520770
Rok vydania
2015
Naše katalógové číslo
212042
Jazyk
anglický
Vydavateľstvo
HarperCollins

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,0 / 5

1 hodnotenie

0
1
0
0
0
Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
31,13 €

„Kto nemiloval, môže napísať veľký román o láske, nie však prostú báseň o nej.“

Guillaume Apollinaire