Držte hubu a krok! - Ľubomír Huďo
Držte hubu a krok!

8,90 €

Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo
Držte hubu a krok! - Ľubomír Huďo
Držte hubu a krok! - Ľubomír Huďo

Držte hubu a krok!

O čom musíme povinne mlčať

Vydavateľstvo
EZEN, 2015
136 strán
2 hodiny čítania
  • Brožovaná väzba
  • Slovenčina

8,90 €

Vypredané

Zadajte e-mail a budeme vás informovať, keď bude kniha dostupná.

Upozornenie: Obsah tejto knihy je vnímaný ako kontroverzný. Vážime si však slobodu prejavu a výberu, a preto v našej ponuke nájdete diela na rôzne témy. Pri ich čítaní odporúčame nezabúdať na kritické myslenie a na názory odborníkov, ktoré rozšíria vaše vedomosti v danej oblasti. Zisk z predaja tejto knihy putuje na podporu občianskeho združenia OZ Mladí a neziskovej organizácie Slovenská debatná asociácia. O tom, prečo túto aktivitu robíme sa môžete dočítať v našom článku.

Zobraziť anotáciu ku knihe od vydavateľa

Viac o knihe

Knihy novinára Ľuba Huďa patria k tým, ktoré sa čítajú ľahko, hoci si vyberá ťažké témy. Prináša v nich čitateľom iný pohľad na medzinárodné i domáce udalosti než ten, čo denne ponúka hlavný mediálny prúd. Aj v knihe Držte hubu a krok! (O čom musíme povinne čušať) píše o témach, ktoré sa v našej spoločnosti buď obchádzajú, zámerne zamlčiavajú, alebo sa o nich hovorí iba v duchu politickej korektnosti.


Čítať viac
Počet strán
136
Väzba
brožovaná väzba
Rozmer
147×210 mm
Hmotnosť
195 g
ISBN
9788097149246
Rok vydania
2015
Naše katalógové číslo
202640
Jazyk
slovenčina
Vydavateľstvo
EZEN
Kategorizácia

„Kniha je srdce. Opisuje toho ktorý ju napí­sal. Ukazuje nám že každý sme iný. Že nezáleží­ na tom ako vyzeráme ale aký sme vo vnútri. Hovorí­ nám aký je zmysel života.“