Tajomstvo písaných písmen -
Tajomstvo písaných písmen
16,00 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo
Knihy
E-knihy

Tajomstvo písaných písmen

Elektronická výučba nácviku písania písaných tvarov písmen (multimediálny disk)

  Vydavateľstvo
  Aitec

  Digitálne spracovaná učebná pomôcka, ktorá znázorňuje postup písania jednotlivých tvarov malých a veľkých písaných písmen slovenskej abecedy...

  Čítaj viac

  16,00 €

  Vypredané

  Zadajte e-mail a budeme vás informovať, keď bude kniha dostupná.

  Odporúčané tituly a kolekcie

  Viac o knihe

  Digitálne spracovaná učebná pomôcka, ktorá znázorňuje postup písania jednotlivých tvarov malých a veľkých písaných písmen slovenskej abecedy.

  Nová učebná pomôcka, ktorá pomáha učiteľovi pri predstavovaní tvarov písaných písmen a žiakovi pri ich osvojovaní. Program názorne a podrobne ukazuje postup písania tvarov malých a veľkých písaných písmen. Žiak alebo učiteľ si môže písanie jednotlivých písmen pustiť raz alebo opakovane. Zobrazenie písania písmen možno zastaviť a analyzovať a následne ňom pokračovať. Žiak môže písanie písmen sledovať, resp. nasledovať bod, ktorý znázorňuje, kam smeruje písanie. Táto pomôcka môže byť použitá nielen v prvom ročníku, ale aj na začiatku druhého ročníka pri zopakovaní tvarov písaných písmen.

  Program umožňuje aj individuálne nastavenie. V nastaveniach možno voliť farbu pomocných linajok, resp. vypnúť zobrazovanie pomocných linajok, farbu písacieho ťahu, farbu plôšky znázorňujúcej smer písania písmen. Ovládanie programu je veľmi jednoduché. Program môže byť spustený v počítači a zobrazovaný na bežnom monitore, resp. pomocou dataprojektora na projekčnej ploche. Program je vhodný aj pre interaktívne tabule. Program možno používať jeden školský rok, informácia o aktuálnej platnosti licencie je pribalená.

  • V programe možno nastaviť pozadie a farebnosť tak, aby sa dosiahla najlepšia viditeľnosť na každej tabuli.
  • Je vhodná na používanie s bežným počítačom (PC) a monitorom, počítačom a dataprojektorom, resp. interaktívnou tabuľou.
  • Formát CD, pre operačné systémy Windows Vista a vyššie, licencia je časovo neobmedzená a na jeden počítač.
  Čítaj viac
  Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
  Dajte nám o tom vedieť.

  Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

  Väzba
  CD obal
  Jazyk
  slovenský
  Rozmer
  140×120 mm
  Vydavateľstvo
  Aitec
  Hmotnosť
  51 g
  Naše katalógové číslo
  200657

  Recenzie

  Ako sa vám páčila kniha?

  „Spisovateľ je slávny až vtedy, keď ho viac citujú než čítajú.“

  W. H. Faulkner