Gone, Baby, Gone - Ben Affleck
Gone, Baby, Gone
3,80 €
Knihy
E-knihy
3,80 €

Bežná cena Bežne 3,99 €

Ušetríte 5%

Posielame do piatich dní

Odporúčané tituly a kolekcie

3,80 €

Viac o titule

Příběh filmu začíná v bostonské čtvrti Dorchester, plné rozbitých rodin a zmařených snů. Tady se beze stopy ztratí čtyřletá Amanda McCready. Policie není schopna nalézt žádné stopy, takže se Amandin zoufalý strýc s tetou obrátí na soukromé detektivy Patricka Kenzieho (Casey Affleck) a Angie Genarro (Michelle Monaghan) s prosbou o převzetí vyšetřování.
Ačkoliv se jim do toho příliš nechce, znají místní poměry a také pravdu o Amandině matce Helene (Amy Ryan), která je závislá na drogách. Když se o její případ začnou zajímat více, odhalují temné dorchesterské podsvětí, plné drogových dealerů, podvodníků a pedofilů. Zjištění, co se s Amandou stalo ale nejsou o nic blíže, než byli.
Sledováni médii se spojí s vytrvalým detektivem Remym Bressantem (Ed Harris) a s policejním kapitánem Jackem Doylem (Morgan Freeman) - ale když už se zdá, že se případ chýlí k vyřešení, je odhalena smutná pravda o Amandině osudu. Zatímco se všichni snaží na celou záležitost zapomenout, Patrick, pronásledovaný výčitkami, není schopen nad celou věcí mávnout rukou.
Když se znovu probírá stopami, které získali, zjišťuje, že se zaplétá do houstnoucí pavučiny lží a nepochopitelného násilí, a proniká k šokujícímu tajemství.Bonusy
  • Alternativní začátek
  • Alternativní konec
  • Pohled do zákulisí natáčení s Benem Affleckem


Z nášho blogu:
Filmy, ktoré by ste možno prehliadli (a bola by to chyba!)

Čítaj viac
Kúpte spolu
Gone, Baby, Gone - Ben Affleck
Argo - Ben Affleck
11,41 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Recenzie

Ako sa vám páčil film?

5,0 / 5

1 hodnotenie

1
0
0
0
0

5

Som mladý, sčítaný, cieľavedomý, energický a väčšinou pozitívne naľadený človek so záujmom pre film a literatúru (umenie).

Marek Dian
26.11.2016
Recenzia
Bratia Affleckovci, t. j - Ben a Casey, zatiaľ, čo prvý debutuje na poli hraného celovečerného filmu, ale ako scenárista, nováčik, nie je, má Oscar za Dobrý Will Hunting, ešte sa neodváži ovládať obe funkcie naraz, skúša to len za kamerou, aby jeho oporou bol mladší brat Casey, ktorý sa zhostil úlohy detektíva Patricka Kenzieho. Spolu s priateľkou Angie Genarro, sú súkromní detektívi, ktorí dostávajú zákazku v podobe zmiznutia, únosu 4. ročnej Amandy, dcérky narkomanky, okolo ktorej vyvstáva množstvo otáznikov, prečo sa tak stalo ? Ako sa postupne začnú vŕtať v tomto prípade, popritom rozplietajú spletitú pavučinu, plnú šokujúcich odhalení... Ben sa javí svojim brilantným debutom, že je momentálne v pozícii : skvelého režiséra s veľkou budúcnosťou. Onedlho nadviaže Mestom, potom to spečatí úspešným Argom. Výborný výkon v role drogovo závislej alkoholičky, matky Amandy, Helen, podáva strhujúci výkon Amy Ryan, ktorá sa zaskvela, až natoľko presvedčivo, že získala nomináciu na Oscara, pričom sa potom na čas z plátna vytratí. Spomínaným hercom zručne sekundujú veteráni, ako sú Morgan Freeman, či Ed Harris, ktorí majú dostatok skúseností, aby viedli mladších správnym smerom. Affleck sa okrem svojho brata, taktiež opiera o extra profesionálneho kameramana Johna Tolla. Scenár je presne tak civilný, aký len môže život v Bostone byť, bez servítky, s nadávkami, s niekoľkými scénami na svojom konte, že som sa normálne naľakal. Affleck sa v tom čase pohyboval nad akousi priepasťou, kam mohol spadnúť, a už by sa nikdy nevyštveral späť, odkiaľ sa zrýpal. Mal veľké šťastie, že sa pozviechal, zaujal svojim debutom, pričom jeho kariéra sa pohybuje v predstavení pána Hollywoodu, na ktorého sa diváci radi / rady prídu pozrieť, viď terajší Účtovník. Čítaj viac

Kúpte spolu
Gone, Baby, Gone - Ben Affleck
Argo - Ben Affleck
11,41 €

„Začiatok je vždy iný a prostriedok je vždy zložitý. No koniec je vždy jednoduchý a rovnaký. Na konci vždy niekto príde, niekto odíde, niekto zomrie a niekto zostane.“

Štyri hostiny - Meir Shalev
Štyri hostiny
Meir Shalev