Knihy
E-knihy

Cesta nespútanej ženy

Sprievodca ženy svetom mužov, sexu a najhlbších rozkoší lásky

Synergie, 2014
Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
Vydavateľstvo
Synergie, 2014

Po bestselleri Cesta pravého muža – knihe, ktorá pomáha státisícom mužov na celom svete spojiť sa so svojou podstatou, zorientovať sa v sebe, v ženách, v sexe, kariére a poslaní...

Čítaj viac

6,90 €

Bežná cena Bežne 10,90 €

Ušetríte 37%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Po bestselleri Cesta pravého muža – knihe, ktorá pomáha státisícom mužov na celom svete spojiť sa so svojou podstatou, zorientovať sa v sebe, v ženách, v sexe, kariére a poslaní – konečne majú aj slovenské čitateľky v rukách preklad Deidovej „biblie” pre ženy. Cesta nespútanej ženy odpovedá na odvekú túžbu žien po láske. David Deida v nej vysvetľuje, že prítomnosť lásky a partnera nezávisí tak od toho, či máme šťastie, ale že nájsť „toho pravého” je úzko späté s našou schopnosťou, ochotou a odvahou otvoriť sa láske. Spolu s tým poskytuje praktické návody, ako to urobiť – vo svojom konaní a cítení, v praxi zážitku tela, pri každodennej komunikácii s manželom po 20 rokoch, aj pri milovaní. Cesta nespútanej ženy ukazuje nám, ženám, ako uznať a naplniť hlbokú túžbu v srdci a zaplaviť láskou seba aj svet. Vysvetľuje, že určujeme svojou vlastnou otvorenosťou, či a akého muža si pritiahneme do života. Ponúka oveľa viac ako len cestu k šťastnému partnerstvu a božskej extáze. Učí, ako žiť bez kompromisov a urobiť zo svojho života majstrovské dielo, ktoré inšpiruje a otvára srdcia všetkých okolo.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Cesta nespútanej ženy - David Deida
Keď ide o mužov - David Deida
13,60 €
Ušetríte 7,20 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
288
Vydavateľstvo
Synergie
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
197399
Rok vydania
2014

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

4,4 / 5

5 hodnotení

2
3
0
0
0

6.3.2019
Inšpiratívna
Odporúčam knihu, je inšpiratívna, čitateľa prinúti zamyslieť sa nad ženskou podstatou bytia. Príjemné čítanie, ktoré vo vás prebudí množstvo úvah a podnieti k tomu, aby ste niektoré veci začali robiť trošku inak ako doteraz.
Čítaj viac

Čítaj viac
Kúpte spolu
Cesta nespútanej ženy - David Deida
Keď ide o mužov - David Deida
13,60 €
Ušetríte 7,20 €

„Začiatok je vždy iný a prostriedok je vždy zložitý. No koniec je vždy jednoduchý a rovnaký. Na konci vždy niekto príde, niekto odíde, niekto zomrie a niekto zostane.“

Štyri hostiny - Meir Shalev
Štyri hostiny
Meir Shalev