Vianoce
Sesterské puto - Kristin Hannah
Sesterské puto

3,29 €

Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo
Sesterské puto - Kristin Hannah
Sesterské puto - Kristin Hannah

Sesterské puto

Ďalší s románov známej autorky určený čitateľkám... Čítať viac

Vydavateľstvo
Ikar, 2004
360 strán
5 hodín čítania

Ďalší s románov známej autorky určený čitateľkám... Čítať viac

  • Pevná väzba
  • Slovenčina

3,29 €

Vypredané

Zadajte e-mail a budeme vás informovať, keď bude kniha dostupná.

Vianoční škriatkovia odporúčajú

Viac o knihe

Meghann Dontessová musela pred mnohými rokmi urobiť zásadné rozhodnutie a stratila všetko, vrátane lásky svojej mladšej sestry Claire. Meghann preto nedôveruje nikomu, až kým nestretne svojho osudového muža. Aj Claire sa po prvýkrát zaľúbi a na svoj sobáš pozve staršiu sestru, ktorú nevidela vyše dvadsať rokov. Dokážu prekonať vzájomné odcudzenie a stmeliť rodinu?
Čítať viac
Počet strán
360
Väzba
pevná väzba
Rozmer
130×205 mm
Hmotnosť
343 g
ISBN
8055108390
Rok vydania
2004
Naše katalógové číslo
19184
Štýl
historický, romantický
Jazyk
slovenčina
Vydavateľstvo
Ikar
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

2,8 / 5

4 hodnotenia

0
2
0
1
1

Ako sa páčila kniha vám?

Recenzie čitateľov

1

Milujem knižky od detstva.Kupovala som si ich pravidelne za svoje ušetrené peniaze,dostávala a napriek elektronickej čítačke,ktorú som dostala od mojej dcéry na narodeniny,si občas kúpim knihu.Knihy sme si darovali s mojím bratom,knihy si prajem na Vianoce a občas aj sama objednám.A teraz kupujem knižky pre môjho vnučika. Myslím si,že čítanie je moje hobby od malička,aj keď som si to vtedy ešte veľmi neuvedomovala. Konečne mám teraz dostatok času na čítanie a strávim s ním hodne času.Citam nájme v angličtine,ale aj v slovenčine a češtine.Milujem detektívky,ale najmä psychologické thrilery,severského rázu. Nedá sa povedať,že iné knihy nečítam,ale začínala som s pani Ruth Rendell a to je majster crimi a ľudskej duše.mam od nej skoro všetky dostupné knihy v angličtine a myslím,že by som ich mohla čítať všetky znovu.

Magda Horakova
19.6.2021
Sesterské puto
Kristína Hannah a jej romány sú bezpochyby ľahkým a pútavým čítaním,každá z nich sa číta s ľahkosťou a odkrýva najmä hrdinky, túžiace po láske,rodine,materstve.
Ani jeden z jej románov však sa nemôže vyrovnať jej romány Slávik, ktorým má neuveriteľným spôsobom zaujala.
V podstate je to dovolenkové čítanie s happy endom určené pre všetky čitateľky ženy,ktoré túžia,aby sa všetko nakoniec dobre skončilo.Prekvapenia sú jasné vždy skoro od začiatku,a preto ju odporúčam čítať.
Čítať viac
Elena Hovancová
1.12.2007
Ako deň a noc...
Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.
také sú dve sestry Meaghann a Claire. Kým Claire je trošku rojko a svojho nastavajúceho nájde na javisku, kde sa chystá spievať, Meaghann je... najlepšia rozvodová právnička. A má svojho "princa" vždy, keď sa ho rozhodne zbaliť v bare.
Claire sa chystá vydávať a Meaghann sa jej svadbu rozhodne prichystať...a pomáha jej i neskôr, keď to Claire naozaj potrebuje...
Je to spletitý príbeh, v ktorom napokon i Meaghann nájde toho pravého...
Pekné čítanie, dojímavý príbeh.
Čítať viac

Čítať viac

„Byla však pravda, že tehdy poprvé pochopil, že lidé, kterým se naučil důveřovat, by ho stejně mohli někdy zradit, a že je to sice zklamání, ale zároveň je to nevyhnutelné a že život ho bude pohánět pravidelným tempem vpřed, protože za každého, kdo ho nějakým způsobem zklame, se najde přinejmenším jedna osoba, která to nikdy neudělá.“

Malý život - Hanya Yanagihara
Malý život
Hanya Yanagihara