Xmas
Requiem za sen - Darren Aronofsky
Requiem za sen
3,80 €
Knihy
E-knihy
3,80 €

Bežná cena Bežne 3,99 €

Ušetríte 5%
Stíhame do Vianoc
(Osobný odber)

Posielame do piatich dní

Odporúčané tituly a kolekcie

3,80 €

Viac o titule

Ovdovělá Sara Goldfarbová žije na Coney Island a snadno podléhá mámení televizních pořadů.
Právě teď drží dietu, aby se mohla účastnit jedné ze show. Její milý ale bezmocný syn Harry má novou přítelkyni Marion a společně se snaží čelit bolestné realitě útěkem do snů. Ani Harryho nejlepší přítel Tyrone, který se živí prodejem drog, nemá snadný život.
A tak se čtveřice lidí, jimž osud nepřál štěstí, točí v bludném kruhu bezmoci a beznaděje.Bonusy
  • Film o filmu
  • Vystřižené scény
  • Vzpomínky, sny a závislosti
  • Teaser
  • Trailer
  • TV upoutávky
Čítaj viac
Kúpte spolu
Requiem za sen - Darren Aronofsky
Alpha Dog - Nick Cassavetes
7,60 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Recenzie

Ako sa vám páčil film?

5,0 / 5

1 hodnotenie

1
0
0
0
0

5

Som mladý, sčítaný, cieľavedomý, energický a väčšinou pozitívne naľadený človek so záujmom pre film a literatúru (umenie).

Marek Dian
7.5.2016
Marek - komentár.
Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.
Nebezpečný a deštruktívny film, režiséra Darrena Aronofskeho, tak ako vlastne, i všetky jeho ostatné snímky sa vyznačujú - sebapoškodzovaním hlavných hrdinov... Pre mňa, zrejme najrešpektovanejší rež. počin s parádnou vizuálnou kamerou, Matthew Libatique, vie ako na vec, či dokonalý soundtrack, a mám dočista vymaľované !!! + pridávam výnimočný strih s cca. 2000 strihmi, čo je trojnásobne viac, ako majú bežné snímky, i keď v dnešných akčných filmoch, je to na dennodennom a pravidelnom poriadku. Silná téma o ľuďoch, ktorí si nevážia svoje zdravie, máli sa im, byť zdraví, potrebujú svoju každodennú drogu, jednak, traja feťáci, kamaráti, sú hladní po heroíne, či matka, hlavného predstaviteľa, konzumuje enormné množstvo tabletiek na drastickú diétu, až jej z toho, totálne preskočí, nervovo sa zrúti. Myslí si, že pôjde do televíznej šou, kde sa stane - NIEKÝM. Filmové tempo, posledných cca. 20. minút, naberie tak vysilujúci a dynamický nádych, že mám problémy sa spamätať z obrazov a zvukov, ktoré sú mi prezentované, že vidím, ako skončia naše postavy, ktoré si od samého začiatku, koledujú o životný výprask !!! Silná káva, byť závislý radšej na, trebárs káve, ako na návykových drogách, či, napríklad na chľaste, potom z takýchto ľudí, sú totálne - TROSKY ! Bravúrny film, ktorý všetkých potenciálnych feťákov, odnaučí, ako sa nestať debilom, ak nie, potom prichádza do úvahy, že zostaneš, ako bezprízorný pes...!!! Kvarteto hercov od Leta, Connelly, Wayansa, až po fenomenálnu, na oscara nominovanú, Ellen Burstyn, predvádza, naprosto niečo - zarážajúce ! Tlieskam ! Čítaj viac

Kúpte spolu
Requiem za sen - Darren Aronofsky
Alpha Dog - Nick Cassavetes
7,60 €

„Byť výnimočný je najlepší spôsob, ako byť iný.“