Knihy
E-knihy
9,83 €

Bežná cena Bežne 13,99 €

Ušetríte 30%

Na sklade, objednávajte však rýchlo

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Spoveď bývalej priateľky Steva Jobsa a matky jeho odmietanej dcéry.

Intímny pohľad na život Steva Jobsa z pera matky jeho prvého dieťaťa, dcéry Lisy, ponúka vzácnu možnosť nahliadnuť do menej známeho obdobia Jobsovho života. Steve Jobs bol pozoruhodný muž, ktorý chcel technológiami zjednotiť svet. A Chrisann Brennanová to vedela lepšie ako ktokoľvek iný. Steva spoznala na strednej škole. Už vtedy vedel, že to v živote dotiahne ďaleko, že má na viac než ostatní a že úspech má na dosah ruky. Kniha Steve Jobs – môj život, moja láska, moje prekliatie opisuje príbeh Jobsovho stúpania na vrchol z autorkinej jedinečnej perspektívy ako jeho prvej priateľky, kamarátky, partnerky v rodičovstve a takisto ako mnoho iných ľudí aj objektu jeho krutosti.

Brennanová s nadšením rozpráva o idealistickom mladom mužovi, ktorého poháňala túžba zmeniť svet; o mladom otcovi, ktorý zaprel vlastné dieťa; a o človeku, ktorý podcenil silu lásky. Memoáre Chrisann Brennanovej odkrývajú ľudskú stránku veľkého mýtu Jobs. Je to kniha, ktorá vás bez príkras, ale aj bez zatrpknutosti oboznámi so skutočným Stevom Jobsom. Zaplňte si medzeru v životopise Steva Jobsa.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Steve Jobs - Moja láska, môj život, moje prekliatie - Chrisann Brennanová
Jony Ive - Leander Kahney
27,93 €
Ušetríte 5,05 €

Recenzie, kritiky

Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
304
Hmotnosť
503 g
Rok vydania
2014
Väzba
pevná väzba s prebalom
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
BIZBOOKS
Rozmer
145×205 mm
ISBN
9788026502739
Naše katalógové číslo
190214

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

3,8 / 5

5 hodnotení

2
0
3
0
0

Roman Ušák
23.5.2015
Jobs a jeho prekliatia
Knihu som si kupoval s tým, že sa dozviem o živote Steva Jobsa a o jeho pohľade na svet a spôsobe myslenia. Ale veľa krát to bolo viac o autorke alebo o tom ako jej Steve ublížil, než o Stevovi samotnom. Knihu ako takú by som určite odporučil, ale pasáže kde autorka hovorí prednostne o sebe by som vystrihol. Tiež som mal chvíľami pocit, že autorka sa snaží na Steva trochu žalovať, tiež autorkina poznámka o Stevovej manželke sa mi zdala nemiestna. Aj po prečítaní pre mňa Steve Jobs zostáva vzorom a to ako sa choval k ľuďom vo svojom okolí je pre mňa oproti tomu čo priniesol celej spoločnosti úplne nepodstatné.
Čítaj viac
Peter Hlavács
18.5.2015
Steve Jobs - Moja láska, môj život, moje prekliatie
Výborná kniha, Jobsa predstavuje ako súkromného človeka a nie ako superhrdinu z Apple.
Bolo pre mňa až šokujúce že človek s vysokou inteligenciou môže mať aké nízke emocionálne IQ.
Autorke blahoželám za fantasticky zvládnuté popisy povahy jednotlivých ľudí.
Kniha moje očakávania splnila na 150%.
Čítaj viac
Marta Trnková
18.5.2015
Názor čitateľa
Knihu som začala čítať s veľkým očakávaním, no postupne sa môj názor menil. Prekvapil ma miestami až drsný postoj a prístup Steva. Všeobecne môžem povedať, že " prečítala som, získala som obraz o spôsobe života nielen hlavného hrdinu, ale aj autorky knihy-.
Čítaj viac
Vladimír Hriň
20.1.2015
Steve Jobs - Moja láska, môj život, moje prekliatie
V niektorých pasážach sa mi kniha páčila a v niektorých nie. Ale inak je to celkom zaujímavý pohľad do súkromia tohoto biznismana od samého začiatku, počnúc štúdiom na školách, jeho hektického súkromného ako aj podnikateľského života a samozrejme že raz musí prísť aj koniec. Túto knihu môžem odporúčať a pasáže ktoré vás nezaujmú kľudne preskočte a o nič neprídete.
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Steve Jobs - Moja láska, môj život, moje prekliatie - Chrisann Brennanová
Jony Ive - Leander Kahney
27,93 €
Ušetríte 5,05 €

„Literatúra je bohatstvo, beletria je nevyhnutnosť.“

G.K. Chesterton