Knihy
E-knihy

The Sky is Everywhere

Walker books, 2011
Vydavateľstvo
Walker books, 2011

Seventeen-year-old Lennie Walker, bookworm and band geek, plays second clarinet and spends her time tucked safely and happily in the shadow of her fiery older sister, Bailey. But when Bailey dies abruptly, ...

Čítaj viac

9,03 €

Bežná cena Bežne 9,50 €

Ušetríte 5%

Vypredané, sú však dostupné iné vydania.

Zadajte e-mail a budeme vás informovať, keď bude kniha dostupná.

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Seventeen-year-old Lennie Walker, bookworm and band geek, plays second clarinet and spends her time tucked safely and happily in the shadow of her fiery older sister, Bailey. But when Bailey dies abruptly, Lennie is catapulted to center stage of her own life and, despite her nonexistent history with boys, suddenly finds herself struggling to balance two. Toby was Bailey’s boyfriend; his grief mirrors Lennie’s own. Joe is the new boy in town, a transplant from Paris whose nearly magical grin is matched only by his musical talent. For Lennie, they’re the sun and the moon; one boy takes her out of her sorrow, the other comforts her in it. But just like their celestial counterparts, they can’t collide without the whole wide world exploding. This remarkable debut is perfect for fans of Sarah Dessen, Deb Caletti, and Francesca Lia Block. Just as much a celebration of love as it is a portrait of loss, Lennie’s struggle to sort her own melody out of the noise around her is always honest, often hilarious, and ultimately unforgettable.
Čítaj viac
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
320
Hmotnosť
256 g
Rok vydania
2011
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
anglický
Vydavateľstvo
Walker books
Rozmer
130×197 mm
ISBN
9781406328035
Naše katalógové číslo
180935

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,1 / 5

31 hodnotení

17
7
5
2
2

Veronika Bilesova
22.6.2018
Ak ste žena a používate riasenku/maskaru, pozor pri tejto knihe.
Pretože ja som si u niektorých pasážach poplakala, lebo boli akoby skopírované z môjho mentálneho denníka po strate milovanej osoby. Autorku poznám len krátko, no dostala ma. Niektorí z nás tento typ kníh potrebujú, hoci je to YA literatúra.
Čítaj viac
Nikola
29.12.2017
Najlepší vianočný darček
Sama som si knihu vybrala ako vianočný darček a Vôbec toho neľutujem. proste úplná top,top,top kniha. dej, postavy, všetko,...nevedela som sa od nej odtrhnúť a prečítala som ju za jeden deň. stránky šli samé a ani som sa nenazdala a bol koniec. Nádherný zážitok. tento príbeh zostane v mojom srdci nekonečne dlho a myslím, že túto knihu u mňa neprekoná žiadna iná veľmi rýchlo. normálne mám chuť ju začať čítať znova.
Čítaj viac
Marcela
15.2.2017
prečo
Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, prečo sa vydanie knihy stále posúva??
České cooboo vydalo knihu ešte v roku 2015, slovenské vydanie bolo naplánované niekedy na jar 2016, potom na jeseň, nakoniec pozerám že február 2017, oki pohoda.. otvorím to dnes a kričí na mňa dátum 30.5.2017.. jako vážne ? -.-
A bude sa potom termín opäť presúvať, alebo sa knihy už konečne dočkáme ?
Čítaj viac
Marcela
11.6.2017
Názor čitateľa
Smutné, že sa to opäť posunulo o dva mesiace. Tejto knihy sa snáď ani nedočkáme...
Čítaj viac
20.2.2017
Názor čitateľa
Pekný deň, skutočný termín vydania akéhokoľvek titul závisí vždy od reálnych možností vydavateľa, ktoré ovplyvňuje veľmi veľa faktorov. Žiaľ, nie vždy je možné vydať titul v termíne, ako to vydavateľ pôvodne plánoval - tak, ako v tomto prípade. Podľa našich informácií, by však tento titul Nebo na dosah mal v priebehu júna 2017 definitívne uzrieť svetlo sveta na našom knižnom trhu :)
Čítaj viac
Monika
24.8.2015
Čakala som viac
Moje hodnotenie knihy nie je dobré, cez to všetko sa ale dobre čítala. Nemôžem povedať, že by nemala autorka talent. Na Jandy Nelson nezanevriem a chystám sa prečítať aj jej druhú knihu Dám ti aj slnko.
Nebe je všude mi nesadlo, ale nemusí to byť aj váš prípad.
Ak vás neodrádza láska z rýchlika, postavy na hlavu a nešťastie ktoré sa vás nijak nedotkne, chodte do toho. Nemáte čo stratiť a možno budete nakoniec spokojní
Čítaj viac
Lenka
22.7.2014
Vďaka Ti, Slovart !!!
Táto kniha bude spolu aj s ďalším titulom autorky preložená vydavateľstvom Slovart. Neskutočne sa teším, o knihách som počula samú chválu.
Čítaj viac

Čítaj viac

„Ak kniha nemá vplyv na náš život, činy a myšlienky, potom je škoda čítať.“

Anton Pavlovič Čechov