Knihy
E-knihy
12,95 €

Vypredané

Zadajte e-mail a budeme vás informovať, keď bude kniha dostupná.

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Mozog je najmocnejší a najzáhadnejší orgán ľudského tela. Obsahuje neuveriteľných 100 miliárd nervových buniek a prenos informácií v ňom trvá asi tisícinu sekundy. Neurobiológ Moheb Costandi čerpá z 50 najzaujímavejších zistení neurovedy a vysvetľuje, ako sa tento orgán mení počas rastu a starnutia. Sprístupňuje najnovšie poznatky o duševných poruchách, ako je demencia či schizofrénia, a nevyhýba sa ani provokatívnym otázkam:

  • Líši sa mužský mozog od ženského?
  • Majú emócie biologický základ?
  • Môžeme sledovať, čo si ľudia myslia?
Publikácia predstavuje úvod do mimoriadne vzrušujúcej vedy o ľudskom mozgu a vychádza v edícii 50 myšlienok, ktoré by ste mali poznať.
Čítaj viac
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,6 / 5

7 hodnotení

5
1
1
0
0

14.9.2016
Zložitá
Pre mňa bola tato knižka napísaná priliš odborne. Rozumela som možno 50% knihy. Nikdy som sa tejto teme nevenovala, takže je to názor naozaj laika, ktorý sa tužil niečo o danej téme dozvedieť. Niektoré odborné nazvy neboli dostatočne vysvetlené, takže som sa v knižke strácala. Napriek tomu som si tam našla aj témy, ktoré ma zaujali a som rada, že mam doma tuto knižku.
Čítaj viac
TiniPini
22.6.2016
knížka
Myslím, že je to fantastické uvedenie do problematiky. Nenachádza sa tu menej odborných výrazov, čo je lepšie pre lajckých čitateľov. Celkovo je kniha prehľadná a zrozumiteľná.
Čítaj viac
Barbora Bobčíková
18.5.2015
Názor čitateľa
Zaujímavá kniha, každý, koho táto oblasť aspoň trocha zaujíma si príde na svoje. Náročnejšie témy sú opísané tak, aby ich mohol i laik ako ja pochopiť :)
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac

„Táňa všetkému rozumela a nebála sa mlčať.“

Džin - Martin M. Šimečka
Džin
Martin M. Šimečka