Knihy
E-knihy

Za tajomstvom ríše Chetitov

Perfekt, 2003
Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
3-4 hodiny čítania
Vydavateľstvo
Perfekt, 2003

Toto pozoruhodné dielo vyšlo po prvý raz roku 1963 a kritika ho nazvala „archeologickou detektívkou“ a „objavnou vedeckou reportážou“. Ani čas neubral tomuto dielu na zaujímavosti. Vojtech Zamarovský ho navyše nanovo upravil a doplnil...

Čítaj viac

8,50 €

Bežná cena Bežne 12,15 €

Ušetríte 30%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Toto pozoruhodné dielo vyšlo po prvý raz roku 1963 a kritika ho nazvala „archeologickou detektívkou“ a „objavnou vedeckou reportážou“. Ani čas neubral tomuto dielu na zaujímavosti. Vojtech Zamarovský ho navyše nanovo upravil a doplnil novými faktmi, vydavateľstvo Perfekt mu pridalo príťažlivú formu s početnými farebnými a čiernobielymi fotografiami, nákresmi a mapkami. Vyberte sa teda na putovanie za históriou jedného z najzáhadnejších národov staroveku, ktorý pred štyrmi tisícročiami vytvoril mocnú ríšu a zároveň veľkolepú kultúru. Na jej odhalení mal nemalú zásluhu Bedřich Hrozný, ktorému sa podarilo rozlúštiť ich tajomnú reč, vďaka čomu dnes vieme o Chetitoch oveľa viac ako historici, čo žili len pár storočí po zániku Chetitskej ríše.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Za tajomstvom ríše Chetitov - Vojtech Zamarovský
Nôž - Jo Nesbo
20,30 €
Ušetríte 8,75 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
180
Vydavateľstvo
Perfekt
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
164705
Rok vydania
2003

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

4,7 / 5

37 hodnotení

29
6
1
0
1

Anonymný
20.1.2008
Názor čitateľa
Myslím, že je to jediná kniha po slovensky (možno sa mýlim), venujúca sa problematike Chetitov a chetitológie. Téma trochu exotická a v našej historiografii braná skôr ako zbytočný luxus, ale po prečítaní si čitateľ názor na dôležitosť Chetitov urobí. Takáto kniha u nás chýbala, snáď ich pribudne viac.
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Za tajomstvom ríše Chetitov - Vojtech Zamarovský
Nôž - Jo Nesbo
20,30 €
Ušetríte 8,75 €

„Čítanie knihy je neustály dialóg, pri ktorom nás kniha oslovuje a naša duša jej odpovedá.“

André Maurois