Knihy
E-knihy

Repetitórium práva Európskej únie

IURIS LIBRI, 2013
Vydavateľstvo
IURIS LIBRI, 2013

Repetitórium Európskeho práva je učebnou pomôckou, ktorá bola vytvorená s cieľom uľahčiť študentom všetkých troch stupňov univerzitného vzdelávania na právnických fakultách pochopenie základných súvislostí práva Európskej únie

Čítaj viac

10,97 €

Bežná cena Bežne 11,00 €

Posielame do 11 dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Repetitórium Európskeho práva je učebnou pomôckou, ktorá bola vytvorená s cieľom uľahčiť študentom všetkých troch stupňov univerzitného vzdelávania na právnických fakultách pochopenie základných súvislostí práva Európskej únie, vzťahov a funkčných väzieb medzi právnym poriadkom Slovenskej republiky a právom Únie.

Autorka, JUDr. Martina Jánošíková, Ph.D., odborná asistentka na Ústave európskeho práva Právnickej fakulty UPJŠ v Košiciach, vychádzala pri jej spracovaní zo skúseností získaných zo seminárnych cvičení a skúšobných úkonov. Túto učebnú pomôcku nemožno považovať za náhradu učebníc. Jej funkcia je výslovne komplementárna, ale práve z toho dôvodu možno tvrdiť, že aj nezastupiteľná.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Repetitórium práva Európskej únie - Martina Jánošíková
Rodinné klbko - Táňa Keleová-Vasilková
21,33 €
Ušetríte 2,57 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
116
Hmotnosť
330 g
Rok vydania
2013
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
IURIS LIBRI
Rozmer
209×295 mm
ISBN
9788089635047
Naše katalógové číslo
158685

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

5,0 / 5

2 hodnotenia

2
0
0
0
0

Lukáš Mareček
18.6.2016
Názor čitateľa
Veľmi zdarilo napísané repetitórum. Popis knihy neklame a kniha spĺňa stanovený cieľ. Kniha síce neumožní obsiahnuť komplexne matériu práva EÚ, čo ale ani nebolo jej cieľom, ale umožní čitateľovi, naozaj systematickým spôsobom, otvoriť pomyselné dvere k uchopeniu jeho ďalšieho obsahu.
Čítaj viac
Pravda
26.4.2017
Názor čitateľa
Recenzia je tendenčne zaujatá. Recenzent je podriadeným autorky. Nejedná sa o dielo, ktoré by presiahlo hranicu priemernosti.
Čítaj viac

Čítaj viac
Kúpte spolu
Repetitórium práva Európskej únie - Martina Jánošíková
Rodinné klbko - Táňa Keleová-Vasilková
21,33 €
Ušetríte 2,57 €

„Nakoniec som si spisovateľov rozdelil do dvoch kategórií: tých, ktorí vás nechajú prísť načas, a tých, ktorí spôsobujú meškanie.“

Klub nenapraviteľných optimistov - Jean-Michel Guenassia
Klub nenapraviteľných optimistov
Jean-Michel Guenassia