Knihy
E-knihy

Aventura 3: Učebnica a pracovný zošit

Španielčina pre stredné a jazykové školy

Klett, 2012
Vydavateľstvo
Klett, 2012
3. diel série
Aventura

Moderná učebnica španielčiny na vedomostnej úrovni B1 je určená pre stredné a jazykové školy a je kombinovaná s pracovným zošitom. Súčasťou knihy sú aj 2 audio-CD s posluchovými textami k učebnici a pracovnému zošitu...

Čítaj viac

21,82 €

Bežná cena Bežne 22,90 €

Ušetríte 5%

Posielame do týždňa

Odporúčané tituly a kolekcie

21,82 €

Viac o knihe

Moderná učebnica španielčiny na vedomostnej úrovni B1 je určená pre stredné a jazykové školy a je kombinovaná s pracovným zošitom. Súčasťou knihy sú aj 2 audio-CD s posluchovými textami k učebnici a pracovnému zošitu. Kniha sa skladá z 10 lekcií, ktoré prepája príbeh skupiny mladých ľudí a ich dobrodružstvo na ceste po Španielsku.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Aventura 3: Učebnica a pracovný zošit - Kateřina Brožová
Nikdekoľvek - Neil Gaiman
33,01 €
Ušetríte 3,84 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
224
Hmotnosť
810 g
Rok vydania
2012
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský, španielsky
Vydavateľstvo
Klett
Rozmer
210×300 mm
ISBN
9788073971076
Naše katalógové číslo
157901

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

5,0 / 5

2 hodnotenia

2
0
0
0
0

Vladimír Klubert
16.4.2016
Aventura 3
Učebnice Aventura používame už asi 10 rokov. Svojou štruktúrou, obsahom a náročnosťou veľmi dobre vystihujú jednotlivé úrovne vyučovania cudzích jazykov podľa SERR. Dobre sa s nimi pracuje mne - učiteľovi, ale aj žiakom. Články sú zaujímavé a primerane náročné, gramatika je vysvetlená so zapojením žiakov, je tu dostatok posluchových aj kompozičných úloh. Učebnica Aventura určite dosahuje úroveň iných známych zahraničných učebníc a navyše je cenovo prístupná pre všetkých žiakov.
Čítaj viac
Vladimír Klubert
5.4.2015
Aventura 3
Pracujem s touto učebnicou od jej prvého vydania. Učebnica spĺňa všetky požiadavky SERR a je vytvorená podobným štýlom ako ostatné moderné učebnice jazykov. Články sú obsahovo pestré a zaujímavé, slovná zásoba v lekciách je prispôsobená požiadavkám každodennej konverzácie a je v dostatočne veľkom rozsahu. Cvičenia na počúvanie sú primerane náročné a sú vhodné pre dobrý rozvoj posluchových schopností rôzne nadaných žiakov. Dobrým riešením je aj pracovný zošit ako pevná časť učebnice. A nemenej dôležitá je aj cena, ktorá je v porovnaní so zahraničnými učebnicami, ktoré sme používali predtým ( Prisma) primeraná našej kúpyschopnosti. Preto aj v ďalších rokoch plánujeme ostať pri učebnici Aventura 1, 2, 3.
Čítaj viac

Kúpte spolu
Aventura 3: Učebnica a pracovný zošit - Kateřina Brožová
Nikdekoľvek - Neil Gaiman
33,01 €
Ušetríte 3,84 €

„Byť výnimočný je najlepší spôsob, ako byť iný.“