Knihy
E-knihy

Hlavolam Cuts Stolový

100 hlavolamů v jednom

  KUK Benešov, 2013
  Výrobca
  KUK Benešov, 2013
  Edícia
  Cuts

  Hlavolam Cuts má veľa možností využitia. Cieľom hry je hracími dielikmi vyplniť celú šachovnicu, zo zvoleného zadania. Náročnosť hry sa postupne zvyšuje od prvého zadania. Čím vyššie číslo zadania, tým vyššia obtiažnosť...

  Čítaj viac

  16,01 €

  Bežná cena Bežne 16,80 €

  Ušetríte 5%

  Posielame do 11 dní

  Odporúčané tituly a kolekcie

  16,01 €

  Viac o produkte

  Hlavolam Cuts stolový má veľa možností využitia. Cieľom hry je hracími dielikmi – kameňmi vyplniť celú šachovnicu zo zvoleného zadania. Dieliky rovnakej farby sa môžu dotýkať len rohmi! Náročnosť hry sa postupne zvyšuje od prvého zadania. Každá úloha má len jedno riešenie!
  Stolová verzia má dve magnetické šachovnice 8x8 a 6x6 polí. Odporúčame začať na šachovnici 6x6 polí. Pri hre na menšej šachovnici používame tri druhy kameňov: „dvojku, roh a L“. „Kríže, jednotky a štvorfarebný kameň“ sú určené len pre hru na veľkej šachovnici 8x8 polí.

  Ďalšia možnosť využitia stolovej verzie je hra vo dvojici:
  - Cuts Chambers (komôrky) - je určená pre dvoch hráčov. Každý hráč hrá s kameňmi dvoch farieb. Tie sa pokladajú na šachovnicu podľa pravidel Cuts a v jednom ťahu hráč jeden svoj kameň pridá alebo odoberie. Hra začína jedným ťahom prvého hráča a ďalej sa hráči striedajú vždy po dvoch ťahoch. Po vykonaných dvoch ťahoch nesmie zostať situácia na šachovnici rovnaká. Zvíťazí hráč, ktorý sa ako prvý zbaví svojich kameňov.
  - Cuts line (linky) - je určená pre dvoch hráčov, každý má dve farby. Hráči striedavo ukladajú vždy jeden kameň na šachovnicu podľa pravidel Cuts v snahe skompletovať riadok alebo stĺpec. Pokiaľ hráč nemá kameň, ktorý možno položiť, prichádza o ťah a súper hru dohráva. Hra končí vyčerpaním ťahov, vyhráva hráč, ktorý dosiahol viac skompletovaných riadkov a stĺpcov.
  Čítaj viac
  Kúpte spolu
  Hlavolam Cuts Stolový -
  IQ Twist -
  26,97 €
  Ušetríte 1,33 €
  Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
  Dajte nám o tom vedieť.

  Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

  Rozmery krabice
  308×196 mm
  Katalógové číslo výrobcu
  8594160043011
  Naše katalógové číslo
  148931

  Recenzie

  Ako sa vám páčila hra?

  1,0 / 5

  1 hodnotenie

  0
  0
  0
  0
  1

  Lucie B.P.
  11.1.2016
  Naprostá hrůza !!!
  Celkově je to malé,ale hlavně dílky jsou tak tenké,že to skoro nejdou uchopit a kvalita??!! Pro představu - magnetky co dávají zdarma v jogurtech jsou mnohem kvalitnější než toto za 500kč.Nálepky jsou nakrabacené,není na nich žádná odolnější vrstva,po pár použitích budou od prstů rozedřené,je to nějaký papír jen.Dala jsem to jako dárek a oprovdu hanba,odhadovaná cena 99,-!!!!!!
  Nápad dobrý,ale provedení šílené.
  Čítaj viac

  Kúpte spolu
  Hlavolam Cuts Stolový -
  IQ Twist -
  26,97 €
  Ušetríte 1,33 €

  „Knihy pokladám za najlepšiu výzbroj na cestu životom a ľutujem všetkých inteligentných ľudí, ktorí ich nemajú.“

  Maurois Montaigne