Uhádneš, komu patria Tajomné knižnice?   Súťažiť
Hlavolam Cuts Stolový, KUK Benešov, 2013

16,01 €

Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo

Hlavolam Cuts Stolový

100 hlavolamů v jednom

  Hlavolam Cuts má veľa možností využitia. Cieľom hry je hracími dielikmi vyplniť celú šachovnicu, zo zvoleného zadania. Náročnosť hry sa postupne zvyšuje od prvého zadania. Čím... Čítať viac

  Výrobca
  KUK Benešov, 2013

  Hlavolam Cuts má veľa možností využitia. Cieľom hry je hracími dielikmi vyplniť celú šachovnicu, zo zvoleného zadania. Náročnosť hry sa postupne zvyšuje od prvého zadania. Čím vyššie číslo zadania, tým vyššia obtiažnosť... Čítať viac

  • Hra
  16,80 €

  16,01 €

  -5 %
  Posielame do 22 dní

  Naši škriatkovia odporúčajú

  Hlavolam Cuts Stolový, KUK Benešov, 2013
  16,01 €

  Viac o produkte

  Hlavolam Cuts stolový má veľa možností využitia. Cieľom hry je hracími dielikmi – kameňmi vyplniť celú šachovnicu zo zvoleného zadania. Dieliky rovnakej farby sa môžu dotýkať len rohmi! Náročnosť hry sa postupne zvyšuje od prvého zadania. Každá úloha má len jedno riešenie!
  Stolová verzia má dve magnetické šachovnice 8x8 a 6x6 polí. Odporúčame začať na šachovnici 6x6 polí. Pri hre na menšej šachovnici používame tri druhy kameňov: „dvojku, roh a L“. „Kríže, jednotky a štvorfarebný kameň“ sú určené len pre hru na veľkej šachovnici 8x8 polí.

  Ďalšia možnosť využitia stolovej verzie je hra vo dvojici:
  - Cuts Chambers (komôrky) - je určená pre dvoch hráčov. Každý hráč hrá s kameňmi dvoch farieb. Tie sa pokladajú na šachovnicu podľa pravidel Cuts a v jednom ťahu hráč jeden svoj kameň pridá alebo odoberie. Hra začína jedným ťahom prvého hráča a ďalej sa hráči striedajú vždy po dvoch ťahoch. Po vykonaných dvoch ťahoch nesmie zostať situácia na šachovnici rovnaká. Zvíťazí hráč, ktorý sa ako prvý zbaví svojich kameňov.
  - Cuts line (linky) - je určená pre dvoch hráčov, každý má dve farby. Hráči striedavo ukladajú vždy jeden kameň na šachovnicu podľa pravidel Cuts v snahe skompletovať riadok alebo stĺpec. Pokiaľ hráč nemá kameň, ktorý možno položiť, prichádza o ťah a súper hru dohráva. Hra končí vyčerpaním ťahov, vyhráva hráč, ktorý dosiahol viac skompletovaných riadkov a stĺpcov.
  Čítať viac
  Rozmery krabice
  308×196 mm
  Hmotnosť
  381 g
  Katalógové číslo výrobcu
  8594160043011
  Edícia
  Cuts
  Naše katalógové číslo
  148931
  Kategorizácia

  Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

  Nahlásiť chybu

  Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

  Kúpte spolu
  Hlavolam Cuts Stolový, KUK Benešov, 2013
  IQ Twist, Mindok, 2011
  29,97 €

  Hodnotenia

  1,0 / 5

  1 hodnotenie

  0
  0
  0
  0
  1

  Ako sa páčila hra vám?

  Recenzie čitateľov

  Lucie B.P.
  Neoverený nákup
  11.1.2016
  Naprostá hrůza !!!
  Celkově je to malé,ale hlavně dílky jsou tak tenké,že to skoro nejdou uchopit a kvalita??!! Pro představu - magnetky co dávají zdarma v jogurtech jsou mnohem kvalitnější než toto za 500kč.Nálepky jsou nakrabacené,není na nich žádná odolnější vrstva,po pár použitích budou od prstů rozedřené,je to nějaký papír jen.Dala jsem to jako dárek a oprovdu hanba,odhadovaná cena 99,-!!!!!!
  Nápad dobrý,ale provedení šílené.
  Čítať viac

  Kúpte spolu
  Hlavolam Cuts Stolový, KUK Benešov, 2013
  IQ Twist, Mindok, 2011
  29,97 €

  „To, čím sme boli na začiatku, je iba nejasná farebná škvrna, na ktorú sa dívame z brehu toho, čím sme sa stali.“

  Náhodné úvahy
  Elena Ferrante