Knihy
E-knihy
13,54 €

Bežná cena Bežne 17,98 €

Ušetríte 25%

Na sklade, objednávajte však rýchlo

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Kolekcia titulov: Cesta a Prežiť svoju cestu.


Cesta: Keď Brandon Bays našli veľký nádor, vydala sa na výnimočnú cestu skúmania svojho tela a duše. Rozhodla sa odložiť operáciu a pokúsiť sa vyliečiť prirodzenou cestou. Do siedmich týždňov jej nádor zmizol.

Brandon využila svoje vedomosti z oblasti liečiteľstva a vydala sa ešte ďalej – hlboko do vlastnej duše, k svojej podstate, kde sa skrýva nekonečná múdrosť a schopnosť tela liečiť. Na základe vlastných skúseností potom zostavila návod na zistenie príčin psychických či fyzických problémov a postup ich následného prirodzeného liečenia. Vo svetovom bestselleri Cesta odhaľuje Brandon celý tento príbeh, vďaka čomu čitateľ lepšie porozumie podstate jej terapie. Súčasťou knihy sú aj pracovné listy k praktizovaniu jednotlivých procesov Cesty, ktoré pomáhajú ľuďom na celom svete pri liečení rôznych druhov problémov.

Prežiť svoju cestu: Liečebnou metódou Cesty sa inšpirovali milióny ľudí na celom svete, ktorí nasledujú učenie Brandon Bays, aby sa uzdravili, či už z fyzických chorôb alebo psychických problémov. Vydávajú sa do svojej minulosti na cestu duchovných zážitkov, aby dosiahli očistenie, zbavili sa zaťažujúcich skúseností a oslobodili od emocionálnych nánosov, ktoré ich neraz trápili aj niekoľko desaťročí.

Kniha Prežiť svoju cestu vznikla na základe výpovedí tých, ktorí sa pomocou tejto liečebnej metódy uzdravili a zmenili si život. Zoznámite sa v nej so šestnástimi skutočnými príbehmi ľudí, ktorí, často na pokraji smrti či odsúdení zomrieť, zobrali uzdravenie do vlastných rúk a prekonali depresiu, rakovinu, chronickú bolesť, závislosti a mnoho ďalších chorôb, čím premenili zdrvujúci žiaľ na pokoj v duši.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Cesta (kolekcia) - Brandon Bays
Cesta - Brandon Bays
22,11 €
Ušetríte 4,86 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

5,0 / 5

5 hodnotení

5
0
0
0
0

Tana
30.3.2015
krasna kniha
v uplnom uzase som ostala z prvej knihy, v ktorej je pribeh samotnej Brandon - je to citanie, ktore ma naplnilo radostou, pokojom, nadejou. velmi inspirativne a aj ked som sa neodvazila na samotny proces, priviedlo ma to k zamysleniu sa nad problemami. ta druha kniha, v ktorej su pribehy ludi, co si vybrali Cestu, ma az tak nechytila lebo mi prisla prilis fanaticka, kazdy pribeh pisal iny clovek, a preto aj styl sa menil, co mi vobec nevyhovovalo. niektore pribehy boli dlhe a dost nudne. odporucam prvu knihu
Čítaj viac
Erika
27.12.2013
Krásna kniha
Túto knihu som kupovala ako darček,pretože som o nej už niečo počula. A kniha naozaj nesklamala,ba práve naopak,pomohla mi nájsť to čo som už dlho hľadala-pokoj. Odporúčam ju všetkým.
Čítaj viac
stano
30.11.2013
Názor čitateľa
Prečítal som ju som spokojný,neľutujem peniaze ktore som za nu dal .Rozšírila mi obzor v oblasti liečenia.Nielen lieky zdrava výživa zdravý spôsob života nie vždy stači k tomu aby sme boli zdravý a šťastný.Hlboko v našej mysli sú prežite životne situlacie ktore dokažu poškodiť a v knihe je navod ako s nimi pracuvať.
Čítaj viac
Renáta
15.9.2013
Kolekcia cesta
Knihy sú úžasné. Jedny z najlepších na čítanie a použitie pre každého človeka. Vrelo odporúčam.
Čítaj viac
Mária
4.8.2013
Názor čitateľa
Cesta Vám pomôže zmeniť pohľad na závažné ochorenia (rakovina..). Pochopíte, že príčina ochorenia je vo Vašich dávnych spomienkach, neodpustených krivdách, traumatických zážitkoch ( často je traumou aj zlé slovo povedané dieťaťu). Čo je ale najdôležitejšie, Vy sami viete nájsť príčinu a pomocou metódy uvedenej v "Ceste" ju odstránite a ochorenie ustúpi. Je to o vnútornej práci sám zo sebou, je úžasné keď človek začne veriť sám v seba a "Cesta Vám dá veľa odpovedí na otázky, ktoré sa pri závažných ochoreniach vynárajú. Je to výborná kniha . Jedna z najlepších akú som kedy čítala.
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Cesta (kolekcia) - Brandon Bays
Cesta - Brandon Bays
22,11 €
Ušetríte 4,86 €

„Knižnica je nemocnicou pre dušu.“

Anonym