Knihy
E-knihy

Trvalé schudnutie nie je náhoda

Elist, 2013
Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
Vydavateľstvo
Elist, 2013

Prečo je nami popisovaná cesta možno práve tá najťažšia zo všetkých? Je to preto, lebo skutočná cesta k trvalému schudnutiu a k nadobudnutiu vytúženej postavy nepozná skratky. Vieme že sme vás nepotešili...

Čítaj viac

15,00 €

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Prečo je nami popisovaná cesta možno práve tá najťažšia zo všetkých? Je to preto, lebo skutočná cesta k trvalému schudnutiu a k nadobudnutiu vytúženej postavy nepozná skratky. Vieme že sme vás nepotešili, ale jednoducho je to tak. Ak ste doteraz vo svojich snahách o schudnutie neuspeli, je to práve preto, lebo ste skúsili tisíce skratiek a provizórnych ciest, ktoré vedú len k jedinému efektu: JO-JO. Na tejto ceste je to naopak. Žiadne skratky, žiadne špeciálne efekty, žiadne zľahčenia. Len prekážky, odpor, zúfalstvo, množstvo potu a hlavne veľká potreba sebaúcty. Uspeje len ten kto je na to naozaj duševne pripravený. Budete to práve vy? 
 A prečo práve sebaúcta je taká dôležitá? Pretože čím dlhšie sa na tejto ceste udržíte, čím viac budete odolávať nepríjemným vplyvom ktoré vás čakajú, tým viac si budete v konečnom dôsledku veriť a vážiť si sami seba. Sebadôvera i sebaúcta sú dve dôležité vlastnosti, ktoré si spolu s týmto materiálom budete (okrem iných) úspešne budovať. Pýtate sa na čo je to dobré? Pretože naša krajina vás potrebuje ako energického vodcu a užitočného občana, nie ako bezmocnú a nevládnu, zato maximálne pôžitkársku ovcu. Chcete sa aj vy stať lepšou verziou samého seba? Čo sa spolu s nami vo vzdelávacom materiály naučíte:
1) Prečo iba jedna (tá najťažšia) cesta smeruje k vytúženým a dlhodobým výsledkom
2) Ktoré kroky absolvujeme spoločne a ktoré budete musieť urobiť sami?
3) Ktoré veľmi dôležité zručnosti sa spolu s nami naučíte a aké konkrétne lekcie elektronická kniha obsahuje?
Čítaj viac
Kúpte spolu
Trvalé schudnutie nie je náhoda - Vlado Zlatoš, Tina Zlatoš Turnerová
Placebo Ja - Baja Dolce
24,00 €
Ušetríte 4,50 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

3,4 / 5

5 hodnotení

3
0
0
0
2

x
5.12.2017
Rychlokvasny hrdina
Bez seriozneho vysokoskolskeho vzdelania a dlhorocneho vyskumu v oblasti vyzivy sa ani tento pan nemoze pasovat do pozicie absolutneho vseznalca a boha fitnesu a zdraveho stravovania. Kto ma rozum a chce, pochopi a bude hladat dalej. A komu staci premakany marketing, toho vysledky najnovsich renomovanych studii nepresvedcia. Nech zije zdravt rozum!!!
Čítaj viac
Miroslav Slany
9.7.2017
Vyborny navod na chudnutie
Pri citani tejto knihy od Vlada Zlatosa si uvedomite, ze chudnut len na kratko a tym sa vystavovat jojo efektom nema zmysel. Treba dodrziavat dlhodobu strategiu a vysledky sa dostavia. Je to navod, ako kazdy moze pre seba urobit viac a odmenou za jeho usilie bude jeho vlastna postava. Nebude vychudnuty, ale silny a zaroven dobre vyzerajuci.

Kniha je mojim spolocnikom uz viac ako rok a mnohe odporucania z nej si vzali do svojich zivotov aj moji znami. Priatelka, ktorej sa uz zacinal hromadit tuk teraz vyzera ovela lepsie a to bez namahy.
Čítaj viac
11.12.2013
Názor zákazníka

Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.

.....super
Čítaj viac

O autoroch

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Trvalé schudnutie nie je náhoda - Vlado Zlatoš, Tina Zlatoš Turnerová
Placebo Ja - Baja Dolce
24,00 €
Ušetríte 4,50 €

„Čím väčšmi autorovi dochádza dych, tým sú jeho vety nie kratšie, ale dlhšie.“

John Steinbeck