Oliver, vévoda z Theakstone, nutně potřebuje najít vhodnou manželku. Avšak skrývá tajemství, které leckterou ženu odradí – vychovává totiž svou nemanželskou dceru. Na svém panství uspořádá večírek, na nějž pozve mladé...

Čítať viac

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Oliver, vévoda z Theakstone, nutně potřebuje najít vhodnou manželku. Avšak skrývá tajemství, které leckterou ženu odradí – vychovává totiž svou nemanželskou dceru. Na svém panství uspořádá večírek, na nějž pozve mladé dámy, a doufá, že si jednu z nich vybere.
Dvaadvacetiletá Sofie žije u tety a strýce, kteří ji drží velmi zkrátka. Na večírku u vévody z Theakstone se cítí nesvá, a tak se raději prochází v zahradě, kde narazí na malou dívku… Při pohledu na ně si je Oliver jistý, že Sofie je ta pravá. Jen ho děsí, že na jeho přitažlivosti k ní není nic chladného ani praktického!
Čítať viac
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
2664-5 hodín čítania
Rok vydania
2022
Naše katalógové číslo
1372905
Jazyk
čeština
Séria
Harlequin Historická romance
Vydavateľstvo
HarperCollins

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

Čítať viac
Čítať viac

„Každý deň bol niečím zvláštny. Napríklad som robil všetko, čo ma bavilo, a prial som si, aby to nikdy neskončilo. A potom som si uvedomil, že neskôr môžem robiť niečo iné, rovnako zábavné, a že sa na to môžem rovnako tešiť.“