Nezmeškajte 5-eurovú poukážku ako darček k nákupu! Viac info Nezmeškajte 5€ poukážku k nákupu! Viac info
Fitness výživa - Susan Kleiner
Fitness výživa
12,75 €
Knihy
E-knihy

Fitness výživa

Power Eating program

Grada, 2010
Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
Vydavateľstvo
Grada, 2010

Žádný jiný výživový program vám nepomůže tak snadno získat svalovou hmotu a redukovat přebytečný tuk jako program Power Eating od Susan Kleiner. Je určen všem sportovcům silových disciplín, vyznavačům fitness, výživovým poradcům..

Čítaj viac

12,75 €

Bežná cena Bežne 14,99 €

Ušetríte 15%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Žádný jiný výživový program vám nepomůže tak snadno získat svalovou hmotu a redukovat přebytečný tuk jako program Power Eating od Susan Kleiner. Je určen všem sportovcům silových disciplín, vyznavačům fitness, výživovým poradcům a trenérům. Autorka vychází z nejnovějších vědeckých poznatků o výživě a na základě svých odborných znalostí a osobních zkušeností připravila výživová doporučení a dietní plány zaměřené na udržovací trénink, budování svalové hmoty, spalování tuku a rýsování. Pod jejím vedením již tisíce sportovců dosáhlo svého cíle, bezpečně a legálně, bez pomoci nepovolených prostředků. Součástí knihy jsou i konkrétní jídelníčky a inspirativní recepty s přesným množstvím kalorií a obsahem sacharidů, proteinů, tuku a vlákniny v jedné porci.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Fitness výživa - Susan Kleiner
Smrtiaca biela - Robert Galbraith, J.K. Rowling
24,75 €
Ušetríte 10,23 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

4,4 / 5

9 hodnotení

6
1
2
0
0

Janka
11.4.2017
Výborná
Výborná kniha, veľa zaujímavých vecí obsahuje. Odporúčam každému kto sa zaujíma o výživu a fitness. Všetko je tam zrozumiteľne vysvetlené. Skvelé sú aj vedecké zistenia obsiahnuté v knihe. Čítaj viac
Dian Kosztolányi
12.12.2016
odporúčam každému fittnes maniakovy
Veľmi odborná a zároveň zrozumiteľná kniha pre obyčajného človeka. Dozvedel som sa napr. že nie je dobré jesť veľké morské ryby viac ako 1 krát mesačne kvôli obsahu ortuti a veľa iných využiteľných rád a na konci je návod pre každého osobitného človeka podľa pohlavia, váhy a zamerania...no ja som si ten návod upravil ešte podľa seba na mieru.. stačí raz prečítať a automaticky schudnete 2 kg :D Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Fitness výživa - Susan Kleiner
Smrtiaca biela - Robert Galbraith, J.K. Rowling
24,75 €
Ušetríte 10,23 €

„S pomocou kníh sa mnohí stávajú vzdelanými aj mimo školy. Bez kníh sa však nikto nestane vzdelaným ani v škole.“

Jan Amos Komenský