Knihy
E-knihy

Pipi Dlhá Pančucha

1-2 hodiny čítania

To dievčatko dnes pozná celý svet. Má dlhé meno - Pipilota Viktuália Roleta Zlatka Pančušisková Efraimová, ale hovorí si Pipi Dlhá Pančuchu. Jej mamička je už anjel a otecko, bývalý námorný kapitán, je teraz pirátskym kráľom.

Čítaj viac

4,61 €

Vypredané, je však dostupné iné vydanie.

Zadajte e-mail a budeme vás informovať, keď bude kniha dostupná.

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

   Pipi býva vo vile Vilôčke s koňom a opičiakom Pánom Galánom. Žije si, ako sa jej páči, lebo jej nik neprikazuje ani neradí. Keď jej zavadzia kôň, vezme ho do náručia a odloží na balkón, keď pozýva na narodeniny svojich kamarátov Aniku a Tomiho, napíše: Úbor: čo chcete, a v škole sa len čuduje. Pani učiteľke pokojne tyká a hoci sa nedohodnú, sľúbi, že sa ešte niekedy príde pozrieť.
Čítaj viac
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
87
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Slovenské pedagogické nakladateľstvo - Mladé letá
Väzba
pevná väzba
ISBN
8006012156
Naše katalógové číslo
11712
Rozmer
175×245 mm
Rok vydania
2002

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,8 / 5

26 hodnotení

24
0
1
1
0

i-co
30.12.2013
výborná kniha
Čítal som to ako decko. Dnes mám 50:-)
Pamätám sa, ako som si šetril na druhý diel. BTW tá opica sa v staršom vydaní volala Nielsen, nie Galán.
Čítaj viac
Dannie
7.1.2010
NAJlepšia kniha pre deti
jednoducho poviem- to NAJlepšie z detskej literatúry, čo kedy bolo vydané! Odporúčam všetkým- veľkým aj malým, dospelým aj deťom, je to niečo neopísateľne skvelé...:))
Čítaj viac
Ingrid Kompišová
22.10.2007
Tiež Pippi milujem
Tiež Pippi milujem a aj moje deti, jej príbehy poznáme naspamäť, ale
nikde som nemohla zohnať knihu. Je super, že je v predaji, chcem ju pre deti a trochu aj mne pre radosť ako darček k Vianociam.
Čítaj viac
Nika
18.7.2007
Jednoducho super!
Táto kniha patrila v detstve k mojim najobľúbenejším. Čítala som ju toľkokrát, až som ju celú vedela naspamäť. Dá sa pri nej veľmi dobre zabaviť, a preto ju odporúčam deťom aj dospelým.
Čítaj viac
Katka
19.2.2007
Pippi
Mám už síce 18 rokov, ale Pippi Dlhú Pančuchu zbožňujem. Ako malá som milovala minisériu skladajúcu sa z niekolkých filmov o nej. Pozerala som to stále dookola (mama to totiž natočila na videokazety) a nie a nie ma to omrzieť. Neskôr som sa dostla k staršiemu dvojdielnemu vydaniu (Pippi Dlhá Pančucha a Pippi na ďalekom ostrove), ktoré patrí mojej mame ešte z detstva. A akurát včera som to začala čítať znova a ešte stále ma to hrozne bavý. Ešte stále sa na Pippiných príbehoch dobre smejem. Vrelo to každému odporúčam, je to skvelá kniha.
Čítaj viac
Gabriela Fedičová
24.8.2006
Pipi Dlhá Pančucha
Táto skvelá kniha sa stala našou"nočnou morou"..skvelá preto, že som ju čítavala dlhé roky ja a bola naozaj skvelá - "nočnou morou" len preto, že ju zháňame už veľmi dlho a zatiaľ sme sa k nej inde, ako v knižnici nedostali a to je potom plač, keď ju musím vziať svojej 5-ročnej dcére a vrátiť-túži po nej, odkedy videla film a tak čakáme, kedy ju konečne "dotlačia"
Čítaj viac
Miriam Šimková
13.9.2005
Názor čitateľa
Absolútna jednotka v detskej literatúre, nedávno videla film aj moja 5 -ročná dcéra a tak ju zaujal, že sme sa rozhodli, že napíšeme Ježiškovi, aby priniesol túto knižku pod náš vianočný stromček...
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac

„Nakoniec som si spisovateľov rozdelil do dvoch kategórií: tých, ktorí vás nechajú prísť načas, a tých, ktorí spôsobujú meškanie.“

Klub nenapraviteľných optimistov - Jean-Michel Guenassia
Klub nenapraviteľných optimistov
Jean-Michel Guenassia