Krvilační Maďari - András Gábor
Krvilační Maďari

5,00 €

Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo
Krvilační Maďari - András Gábor
Krvilační Maďari - András Gábor

Krvilační Maďari

Čierna kniha vrahov

Vydavateľstvo
Eko-konzult, 2011
Počet strán
132
  • Brožovaná väzba
  • Slovenčina

5,00 €

Posielame do piatich dní

Upozornenie: Obsah tejto knihy je vnímaný ako kontroverzný. Vážime si však slobodu prejavu a výberu, a preto v našej ponuke nájdete diela na rôzne témy. Pri ich čítaní odporúčame nezabúdať na kritické myslenie a na názory odborníkov, ktoré rozšíria vaše vedomosti v danej oblasti. Zisk z predaja tejto knihy putuje na podporu občianskeho združenia OZ Mladí a neziskovej organizácie Slovenská debatná asociácia. O tom, prečo túto aktivitu robíme sa môžete dočítať v našom článku.

Zobraziť anotáciu ku knihe od vydavateľa

Viac o knihe

Zdá sa, akoby neovládateľnú chuť vraždiť bezbranných nevinných civilistov mali Maďari v krvi. To, o čom budete čítať, to sú hrdinské činy skutočných Maďarov, tých najlepších "vlastencov" voči svojim vlastným spoluobčanom. Ako si inak totiž možno vysvetliť beštiálne činy tých Maďarov, ktorí o sebe vyhlasujú, že sú elitou maďarského národa. Ide o beštiálne činy maďarských dôstojníkov a šľachty voči príslušníkom vlastného národa. Určite sa dozviete viac o hrôzostrašnej kapitole z dejín susedného Maďarska, ktorú zvyknú nazývať dobou "bieleho teroru". Je to priam pohoršujúce, ako malo sa píše o tomto terore, ako sa minimalizujú tieto maďarské zločiny. Dnešná propaganda stále pripomína údajné strašné " komunistické zločiny", ale dôsledne mlčí o bielom maďarskom terore. Krvilačné prejavy z rokov 1919-1920, ktoré sú popísané v tejto publikácii, sa opäť prejavili počas 2. svetovej vojny a počas kontrarevolúcie v r. 1956. Kde je záruka, že sa neprejavia opäť?
Čítať viac
Počet strán
132
Väzba
brožovaná väzba
Rozmer
145×205 mm
Hmotnosť
182 g
ISBN
9788080791513
Rok vydania
2011
Naše katalógové číslo
112485
Jazyk
slovenčina
Vydavateľstvo
Eko-konzult
Kategorizácia

„Všiml jsem si, že nic nevede k horšímu neuspokojení než hojnost. Nakrmte člověka, oblečte ho, dejte mu pěkný dům - a umře vám zoufalstvím.“

Na východ od ráje - John Steinbeck
Na východ od ráje
John Steinbeck