Knihy
E-knihy

Výběr partnera

Pro nezadané i zadané

Grada, 2005
Okamžitý download
PDF
Vydavateľstvo
Grada, 2005

Nejnovější kniha předního českého psychologa zabývajícího se partnerskými vztahy je určena široké veřejnosti. Zbývá se okolnostmi ovlivňujícími výběr partnera, principem podobnosti, protikladů atp. Dále také skutečnostmi na základě kterých si své...

Čítaj viac

6,15 €

Bežná cena Bežne 7,20 €

Ušetríte 15%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Nejnovější kniha předního českého psychologa zabývajícího se partnerskými vztahy je určena široké veřejnosti. Zbývá se okolnostmi ovlivňujícími výběr partnera, principem podobnosti, protikladů atp. Dále také skutečnostmi na základě kterých si své partnery vybírají ženy a dívky, a na kterých muži. Neopomenut je význam fyzické přitažlivosti, temperamentu a povahových rysů, vlivu rodiny, věku, vzdělání, životních zkušeností. Kniha obsahuje řadu příkladu z poradenské praxe autora.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Výběr partnera - Petr Šmolka
Spolubývajúca - Beth O'Leary
15,85 €
Ušetríte 5,25 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

4,4 / 5

8 hodnotení

5
1
2
0
0

Jana Gašparíková
15.1.2014
Názor zákazníka
Nie je to žiaden návod, je to skôr veľa príkladov zo života, celkokvo to vyznieva dost pesimisticky, niečo v tom zmysle, že vhodný partner vlastne neexistuje.
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Výběr partnera - Petr Šmolka
Spolubývajúca - Beth O'Leary
15,85 €
Ušetríte 5,25 €

„Nakoniec som si spisovateľov rozdelil do dvoch kategórií: tých, ktorí vás nechajú prísť načas, a tých, ktorí spôsobujú meškanie.“

Klub nenapraviteľných optimistov - Jean-Michel Guenassia
Klub nenapraviteľných optimistov
Jean-Michel Guenassia