Knihy
E-knihy

Malujeme nejen na trička

Grada, 2008
Okamžitý download
PDF
Vydavateľstvo
Grada, 2008
Edícia
Šikovné ruce

Zkuste si vlastnoručně vyrobit originální oděv či jeho doplněk nebo se pusťte do výroby textilní bytové dekorace. V této knížce ediční řady Šikovné ruce najdete návody na výrobu osobitých výrobků zhotovených známými i méně známými technikami malování na..

Čítaj viac

5,60 €

Bežná cena Bežne 6,57 €

Ušetríte 15%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Zkuste si vlastnoručně vyrobit originální oděv či jeho doplněk nebo se pusťte do výroby textilní bytové dekorace. V této knížce ediční řady Šikovné ruce najdete návody na výrobu osobitých výrobků zhotovených známými i méně známými technikami malování na textil, budete se moci orientovat se v barvách, kterých je dnes na trhu velké množství. Seznámíte se s pomůckami z domácích zdrojů, které si zvládne udělat každý, a najdete zde i projekty vhodné pro děti.Naleznete zde i mnoho názorných fotografií a nákresů, které vás provedou všemi kapitolami. Kniha je vhodná pro dospělé i děti, ale také pro školy, družiny a zájmové kroužky.

Upozornenie: Pri tomto titule nie je vo formáte PDF možné fulltextové vyhľadávanie, alebo nie je fulltextové vyhľadávanie plnohodnotné.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Malujeme nejen na trička - Kateřina Konířová
Snúbenec mojej sestry - Eva Dedinská
11,59 €
Ušetríte 3,97 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

3,8 / 5

6 hodnotení

4
0
0
1
1
Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Malujeme nejen na trička - Kateřina Konířová
Snúbenec mojej sestry - Eva Dedinská
11,59 €
Ušetríte 3,97 €

„Nakoniec som si spisovateľov rozdelil do dvoch kategórií: tých, ktorí vás nechajú prísť načas, a tých, ktorí spôsobujú meškanie.“

Klub nenapraviteľných optimistov - Jean-Michel Guenassia
Klub nenapraviteľných optimistov
Jean-Michel Guenassia