Knihy
E-knihy

Věkový rozdíl mezi partnery

Grada, 2007
Okamžitý download
PDF
Vydavateľstvo
Grada, 2007

Otázka netradičního věkového rozdílu je v této na trhu ojedinělé publikaci nahlížena z mnoha různých stran. Osvětluje téma optimálního věkového rozdílu pro vstup do manželství, stáří v partnerské volbě, vlivu věku na soužití partnerů, jaký je rozdíl...

Čítaj viac

5,10 €

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Otázka netradičního věkového rozdílu je v této na trhu ojedinělé publikaci nahlížena z mnoha různých stran. Osvětluje téma optimálního věkového rozdílu pro vstup do manželství, stáří v partnerské volbě, vlivu věku na soužití partnerů, jaký je rozdíl mezi vztahem se starším partnerem oproti vztahu se starší partnerkou či jak se pohled na věkový rozdíl partnerů měnil v průběhu historie. To vše je popsáno čtenářsky přitažlivým způsobem tak, jak jsme zvyklí z knih psychologa PhDr. Tomáše Nováka. Publikace je doplněna množstvím životních příběhů a rozhovorů z autorovy bohaté poradenské praxe.

Upozornenie: Pri tomto titule nie je vo formáte PDF možné fulltextové vyhľadávanie, alebo nie je fulltextové vyhľadávanie plnohodnotné.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Věkový rozdíl mezi partnery - Tomáš Novák
Krásny omyl - Vi Keeland
13,40 €
Ušetríte 3,60 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

4,8 / 5

6 hodnotení

5
1
0
0
0

Jana Gašparíková
12.1.2014
Názor zákazníka
Mnoho príbehov z manželskej poradne, pohľad do historie, celkovo sa veľký vekový rozdiel neodporúča. dobré polo odborné čítanie.
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Věkový rozdíl mezi partnery - Tomáš Novák
Krásny omyl - Vi Keeland
13,40 €
Ušetríte 3,60 €

„Nakoniec som si spisovateľov rozdelil do dvoch kategórií: tých, ktorí vás nechajú prísť načas, a tých, ktorí spôsobujú meškanie.“

Klub nenapraviteľných optimistov - Jean-Michel Guenassia
Klub nenapraviteľných optimistov
Jean-Michel Guenassia