Sidney Chambers and The Persistence of Love - James Runcie, Bloomsbury, 2018

10,44 €

Pri nákupe nad 49 €
poštovné zadarmo
Sidney Chambers and The Persistence of Love - James Runcie, Bloomsbury, 2018
Sidney Chambers and The Persistence of Love - James Runcie, Bloomsbury, 2018

Sidney Chambers and The Persistence of Love

The sixth book in the James Runcie's much-loved series, adapted for ITV's Grantchester which stars James Norton as Sidney Chambers. Perfect for fans of M. C. Beaton. It is May... Čítať viac

Vydavateľstvo
Bloomsbury, 2018
368 strán
5 hodín čítania

The sixth book in the James Runcie's much-loved series, adapted for ITV's Grantchester which stars James Norton as Sidney Chambers. Perfect for fans of M. C. Beaton. It is May 1971 and the Cambridgeshire countryside is bursting into summer... Čítať viac

  • Brožovaná väzba
  • Angličtina
10,95 €

10,44 €

-5 %
Na objednávku
Dodanie môže trvať viac ako 30 dní

Naši škriatkovia odporúčajú

Vila v Taliansku - Julie Caplin, Cosmopolis, 2024
Sidney Chambers and The Persistence of Love - James Runcie, Bloomsbury, 2018
10,44 €

Viac o knihe

The sixth book in the James Runcie's much-loved series, adapted for ITV's Grantchester which stars James Norton as Sidney Chambers. Perfect for fans of M. C. Beaton. It is May 1971 and the Cambridgeshire countryside is bursting into summer. Archdeacon Sidney Chambers is walking in a bluebell wood with his daughter Anna and their ageing Labrador Byron when they stumble upon a body. Plunged into another murder investigation, Sidney discovers a world of hippies and psychedelic plants, where permissive behaviour seems to hide something darker. This is the first of many disturbing secrets that Sidney unearths beneath the tranquil surface of the diocese: a celebrated photographer is accused of rape; a priceless religious text vanishes from a Cambridge college; the authentication of a lost masterpiece proves a slippery business; and Sidney's own nephew goes missing. Endeavouring to fit in his clerical duties around sleuthing, Sidney continues to reflect on the divine mysteries of love, life and faith, while wrestling with the earthly problems of parish scandals, a progressive new secretary, the challenges of parenthood, and a great loss.
Čítať viac
Počet strán
368
Väzba
brožovaná väzba
Rozmer
129×198 mm
Hmotnosť
260 g
ISBN
9781408879047
Rok vydania
2018
Naše katalógové číslo
278648
Jazyk
angličtina
Vydavateľstvo
Bloomsbury
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Kúpte spolu
Sidney Chambers and The Persistence of Love - James Runcie, Bloomsbury, 2018
Pasažier 23 - Sebastian Fitzek, Tatran, 2018
25,34 €

Hodnotenia

Ako sa páčila kniha vám?

Kúpte spolu
Sidney Chambers and The Persistence of Love - James Runcie, Bloomsbury, 2018
Pasažier 23 - Sebastian Fitzek, Tatran, 2018
25,34 €

„Bola to tá tajomná vzrušujúca časť dňa, keď slnko zapadá a svetlo mení farbu z červenej na vyblednutú krvavú, neprestajne sa mení a temnie, akoby deň ešte žil, ale už umieral.“

Malý strom - Forrest Carter, 2016
Malý strom
Forrest Carter