Čo ženy naozaj chcú - John Gottman, Julie Schwartz Gottman a kolektív, Eastone Books, 2016

14,10 €

Pri nákupe nad 49 €
poštovné zadarmo

Čo ženy naozaj chcú

Odhalené tajomstvá myslenia žien a odporúčania pre mužov, ktorí ich chcú pochopiť a šťastne s nimi žiť

Po viac ako štyridsaťročnom výskume došiel uznávaný svetový expert na vzťahy John Gottman a jeho spolupracovníci k ohromujúcemu, ale v praxi mnohokrát overenému záveru – muži sú... Čítať viac

Vydavateľstvo
Eastone Books, 2016
Počet strán
200

Po viac ako štyridsaťročnom výskume došiel uznávaný svetový expert na vzťahy John Gottman a jeho spolupracovníci k ohromujúcemu, ale v praxi mnohokrát overenému záveru – muži sú tí, ktorí držia v rukách kľúč k vzťahu... Čítať viac

  • Brožovaná väzba
  • Slovenčina

14,10 €

U dodávateľa 5 ks
Posielame do 4 – 6 dní

Dostupné v 13 knižniciach. Požičať v knižnici

Naši škriatkovia odporúčajú

Nezabudni na mňa - Julie Soto, Ikar, 2024

Viac o knihe

Po viac ako štyridsaťročnom výskume došiel uznávaný svetový expert na vzťahy John Gottman a jeho spolupracovníci k ohromujúcemu, ale v praxi mnohokrát overenému záveru – muži sú tí, ktorí držia v rukách kľúč k vzťahu.
Autori svoje tvrdenia stavajú na množstve výskumov, príkladoch z vlastnej praxe a poznatkoch o hormonálnych procesoch v tele ženy, ktoré ju ovplyvňujú oveľa výraznejšie, ako si akýkoľvek muž dokáže predstaviť.
Kapitoly sú chronologicky zoradené tak, aby ste s knihou skutočne prechádzali celým svojím vzťahom a dozvedeli sa, ako ženu zaujať, osloviť a pozvať ju von, o čom sa s ňou rozprávať na prvom rande a kam ju naň vziať, ako ju pochopiť a uspokojiť fyzicky aj emocionálne a vďaka čomu sa dá vybudovať šťastný dlhodobý vzťah.
Čítať viac
Počet strán
200
Väzba
brožovaná väzba
Rozmer
145×207 mm
Hmotnosť
260 g
ISBN
9788081093050
Rok vydania
2016
Naše katalógové číslo
252180
Jazyk
slovenčina
Vydavateľstvo
Eastone Books
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

4,5 / 5

10 hodnotení

4
1
0
0
1

Ako sa páčila kniha vám?

Recenzie čitateľov

2.5.2024
Výborná kniha
Sú tam reálne a dobré rady:
- ako postupovať v manželstve, aby bolo spokojnejšie
- ako pochopiť partnerku
- najviac som si zapamätal toto, je to super: - ten kto počúva, je viac sexy ako ten, komu sa nezastavia ústa. Položiť otázku je príťažlivejšie, ako bombardovať ženu informáciami. Väčšina mužov plytvá časom, snaží sa ženu ohúriť, dookola rozpráva len o sebe, až ju napokon odradí. To je presný opak toho, čo ženy chcú.
Čítať viac
Erika
Neoverený nákup
24.2.2022
Čo ženy naozaj chcú
Veľmi dobrá kniha, určite odporúčam. Od rovnakého autora odporúčam aj titul "Sedm principů spokojeného manželství - Praktický průvodce fungováním dlouhodobých vztahů". Ďalej aj karty "Mapy Lásky cvičení a „Otevřené“ otázky", "Karty příležitostí a Karty pro vytváření rituálů sblížení", "52 otázek před manželstvím nebo společným soužitím", "52 otázek před příchodem dítěte", "52 otázek po padesátce" Čítať viac

Vydavateľstvo Eastone Books

Čítať viac

„Napokon, ak sa sústredenie meria minútami a disciplína hodinami, jednotkou nezlomnosti musí byť rok.“

Džentlmen v Moskve - Amor Towles, 2018
Džentlmen v Moskve
Amor Towles