Bol som mizerný ču*ák - John Kim, NOXI, 2020

12,90 €

Pri nákupe nad 49 €
poštovné zadarmo

Bol som mizerný ču*ák

Návod na zmysluplný život pre každého muža

Kniha, ktorú by si mal prečítať každý, muži i ženy. Trefne, s humorom a bez servítky vám tento „nas*atý terapeut“ ukáže slabé miesta vo vašom živote a naučí vás, ako sa vyhnúť... Čítať viac

Vydavateľstvo
NOXI, 2020
296 strán
4 hodiny čítania

Kniha, ktorú by si mal prečítať každý, muži i ženy. Trefne, s humorom a bez servítky vám tento „nas*atý terapeut“ ukáže slabé miesta vo vašom živote a naučí vás, ako sa vyhnúť stereotypom, ktoré zhoršujú vaše vzťahy a vašu životnú pohodu... Čítať viac

  • Pevná väzba
  • Slovenčina

12,90 €

U dodávateľa > 5 ks
Posielame do 4 – 5 dní

Dostupné v 15 knižniciach. Požičať v knižnici

Naši škriatkovia odporúčajú

Mile High – Vrchol v oblakoch - Liz Tomforde, Zelený kocúr, 2024

Viac o knihe

Kniha, ktorú by si mal prečítať každý, muži i ženy. Trefne, s humorom a bez servítky vám tento „nas*atý terapeut“ ukáže slabé miesta vo vašom živote a naučí vás, ako sa vyhnúť stereotypom, ktoré zhoršujú vaše vzťahy a vašu životnú pohodu.
Kniha ponúka 66 krátkych, mierne dráždivých kapitol o mužskej povahe, zdraví, vzťahoch, kariére, úspechu, komunikácii a o bežnom každodennom živote. Vďaka autorovým postrehom pochopíte, ako druhá strana vníma vaše správanie, vaše slová a vaše činy, a prečo vzniká medzi ľuďmi toľko nedorozumení.

John Kim si totiž na základe vlastných skúseností a bolestného rozvodu uvedomil, ako veľmi sa odlišuje správanie muža od správania chlapca – ktorým mnoho mužov zostáva aj po prekročení dospelosti. Učí, ako sa stať zodpovedným, láskavým k ľuďom, a stále pritom brať život s ľahkosťou a humorom.

Pre zobrazenie tohto obsahu potrebujeme sušienky.
Povoliť cookies a zobraziť
Čítať viac
Počet strán
296
Väzba
pevná väzba
Rozmer
135×205 mm
Hmotnosť
422 g
ISBN
9788081115486
Rok vydania
2020
Naše katalógové číslo
741017
Vydanie
1
Štýl
humorný
Jazyk
slovenčina
Pôvod
Vydavateľstvo
NOXI
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

4,0 / 5

5 hodnotení

3
1
0
0
1

Ako sa páčila kniha vám?

Recenzie čitateľov

Angela Cyprichová
Neoverený nákup
13.12.2022
Darček
Knihu som kupovala ako darček, po nahliadnuť í myslím, že je určená pre mužov i ženy. Prínos autorov pohľad, nadhľad. Čítať viac
Ivan
Neoverený nákup
22.1.2022
Amatersky preklad
Kniha dobrá zaujimavé myšlienky a postoje sa tam nájdu. Čítanie vhodné aj pre partnerky aby lepšie porozumeli prečo sa ich partner správa stále ako nedospelí.
Slovenský preklad je však amatérsky sem tam nejaký preklep sa dá prehliadnúť ale prekladateľka nemalá problém meniť pohlavia osobnostiam citovaním v knihe. Napríklad Mrs. Mel Robbins bola preložená na televízneho moderátora Mela Robbinsa, keď neviem o koho sa jedná a robím preklad tak otvorím google, trvá to asi 5sec.
Čítať viac

Vydavateľstvo NOXI

Čítať viac

„Keď som nemal čo stratiť, dostalo sa mi všetkého. Keď som prestal byť tým, kým som bol, našiel som sám seba. Keď som spoznal poníženie, a napriek tomu som kráčal ďalej, pochopil som, že si môžem slobodne vybrať osud.“

Záhir - Paulo Coelho, 2008
Záhir
Paulo Coelho