A čo ak áno? (1. diel)
E-kniha

Prvá láska spravidla nebýva aj tou poslednou, ale čo ak v ich prípade áno? Maja už po rokoch vytesnila spomienky na svoju prvú tínedžerskú lásku Deniho. Život išiel ďalej,... Čítať viac

1. diel série
A čo ak áno?
Vydavateľstvo
Michaela Zamari
321 strán
4-5 hodín čítania

Prvá láska spravidla nebýva aj tou poslednou, ale čo ak v ich prípade áno? Maja už po rokoch vytesnila spomienky na svoju prvú tínedžerskú lásku Deniho. Život išiel ďalej, dospela, znovu sa zamilovala a jej dobrodružná povaha... Čítať viac

  • PDF EPUB MOBI
  • Slovenčina

9,99 €

Ihneď na stiahnutie
Ako čítať e-knihy?

Naši škriatkovia odporúčajú

Viac o e-knihe

Prvá láska spravidla nebýva aj tou poslednou, ale čo ak v ich prípade áno?

Maja už po rokoch vytesnila spomienky na svoju prvú tínedžerskú lásku Deniho. Život išiel ďalej, dospela, znovu sa zamilovala a jej dobrodružná povaha prepadla cestovaniu. V jedno leto prehovorí na potulky po Severnom Írsku svoju dvornú súputníčku Lin.

Vtedy jej znovu skríži cestu spriaznená duša z minulosti. Presne tá, pri ktorej sa cítila azda najfantastickejšie vo svojom živote a už zabudla, aké to vlastne je. No čo ak sa to stane vo chvíli, keď je v živote niekde inde a s niekým úplne iným?

Rozišli sa v dobrom, preto ju nadchne, že by mohla nejakú krajinu konečne zažiť aj v spoločnosti domácich. Hoci osud ich cesty dočasne odklonil, po siedmich rokoch sa znovu ocitnú tvárou v tvár.

Jedno nevinné stretnutie vedie k priateľstvu, ktoré im pripomenie, prečo mali ako tínedžeri k sebe tak blízko, než sa Deni musel odsťahovať do Severného Írska. Hurikán emócií nestráca čas a obaja si musia priznať, čo jeden pre druhého v skutočnosti znamenajú.

Príbeh inšpirovaný skutočnosťou vás prevedie šestnásťročnou spleťou udalostí, ktorá je dôkazom, že vesmír má svojský zmysel pre humor a vlastné vnímanie lásky. A možno servíruje šťastné konce až vtedy, keď to my sami vzdávame. Alebo to absolútne nezávisí od nás. Lenže... a čo ak áno?
Čítať viac
Počet strán
321
Naše katalógové číslo
1794207
Jazyk
slovenčina
1. diel série
A čo ak áno?
Vydavateľstvo
Michaela Zamari
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

4,0 / 5

1 hodnotenie

0
1
0
0
0

Ako sa páčila e-kniha vám?

Recenzie čitateľov

20.1.2023
Kniha A čo ak áno? je príjemnou oddychovkou so štedrou dávkou cestovania, nabitá kompilovanými vzťahmi. Slovenská autorka sa rozhodla do príbehu odovzdať kus seba a to doslova, keďže je inšpirovaný udalosťami z jej života. Navyše čitateľa necháva na vážkach. A tak nezostáva nič iné, iba siahnuť po ďalšej časti. Ak máte radi ľahšie romantické príbehy, ktoré sa čítajú naozaj rýchlo, Miška je skvelá voľba. Čítať viac

Michaela Zamari

Čítať viac

„When you are measuring life, you are not living it.“

The Time Keeper - Mitch Albom, 2013
The Time Keeper
Mitch Albom