Dobré jedlo pre dobrých ľudí - Miroslav Heredoš, Citadella, 2014

14,90 €

Pri nákupe nad 49 €
poštovné zadarmo
Dobré jedlo pre dobrých ľudí - Miroslav Heredoš, Citadella, 2014
Dobré jedlo pre dobrých ľudí - Miroslav Heredoš, Citadella, 2014

Dobré jedlo pre dobrých ľudí

Varenie je hra, pri ktorej sa premýšľa - je to symbióza nápadov a skúseností. A pokiľ pochopíme, že jedlu neslúžime, ale ono slúži nám a má nás nielen nasýtiť, ale aj obveseliť,... Čítať viac

Vydavateľstvo
Citadella, 2014
Počet strán
223

Varenie je hra, pri ktorej sa premýšľa - je to symbióza nápadov a skúseností. A pokiľ pochopíme, že jedlu neslúžime, ale ono slúži nám a má nás nielen nasýtiť, ale aj obveseliť, tak potom sme na správnej ceste tešiť sa z takého Božieho daru, akým... Čítať viac

  • Brožovaná väzba
  • Slovenčina

14,90 €

U dodávateľa > 5 ks
Posielame do 4 – 5 dní

Naši škriatkovia odporúčajú

Stačí sa len prevetrať - Linda ?keson McGurk, barecz & conrad books, 2024

Viac o knihe

Varenie je hra, pri ktorej sa premýšľa - je to symbióza nápadov a skúseností. A pokiľ pochopíme, že jedlu neslúžime, ale ono slúži nám a má nás nielen nasýtiť, ale aj obveseliť, tak potom sme na správnej ceste tešiť sa z takého Božieho daru, akým jedlo je.
Čítať viac
Počet strán
223
Väzba
brožovaná väzba
Rozmer
191×251 mm
Hmotnosť
856 g
ISBN
9788089628643
Rok vydania
2014
Naše katalógové číslo
194845
Štýl
zdravé
Jazyk
slovenčina
Vydavateľstvo
Citadella
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

5,0 / 5

1 hodnotenie

1
0
0
0
0

Ako sa páčila kniha vám?

Recenzie čitateľov

Katarína R
Neoverený nákup
24.1.2015
Výborná kniha
Kniha Dobré jedlo pre dobrých ľudí sa výborne číta. Jedným šupom a od začiatku do konca, výborne sa z nej varí a to najdôležitejšie, jedlá z nej chutia famózne a skvele sa kombinujú. Aspoň u mňa to tak je.  Je napísaná rukou kuchára, ktorý si varenie odžil, odochutnával a svoje doterajšie poznatky s láskou k vareniu venoval klasickej slovenskej rodine. Netreba sa preto obávať náročných surovín. Po prvom listovaní mi tak začali pracovať mozgové bunky, že som sa tešila na víkendové raňajky s domácou paštétou, znamenitý paštrnákový krém, či nezabudnuteľný domáci čokoládový koláčik. Ovocnými omáčkami vyzdvihnete slávu množstva dezertov a posedenia s priateľmi strávite nielen pri víne syroch ale i pri fantastickej pečenej repe, či grilovaných chlebíkoch z domáceho chlebíka, ktoré ste si sami pripravili.
Už teraz neviem dočkať leta, aby som si zo slnkom voňavých paradajok pripravila zdravé plnené paradajky, ktoré sú akýmsi antré celej knihy. Ja osobne som si pri jej prelistovaní spomenula na Mira, ktorý má vzácnu schopnosť vniesť do varenia a prípravy jedla nezvyčajný druh pohody jemu vlastnej, lásky k jedlu, šarmu a elegancie. Jeho jedlá nepôsobia prekombinovane, ingrediencie sa vhodne dopĺňajú a začínajúceho kuchára navedú variť chutne a bez zbytočného stresu.
Ja sa už teraz neviem dočkať jej pokračovania, no chápem, tvorba knihy je náročný proces o to viac, ak je spracovaná kvalitne so snahou čitateľa obohatiť. A takou kniha Dobré jedlo pre dobrých ľudí je.
Čítať viac

Vydavateľstvo Citadella

Čítať viac

„Ak budeš neustále poukazovať na svoje nedostatky, všetky tvoje dokonalosti zostanú nepovšimnuté.“

Všetky tvoje prednosti - Colleen Hoover, 2019
Všetky tvoje prednosti
Colleen Hoover