Slepačia polievka pre dušu - Jack Canfield, Mark Victor Hansen, SOFA

9,99 €

Pri nákupe nad 49 €
poštovné zadarmo
Slepačia polievka pre dušu - Jack Canfield, Mark Victor Hansen, SOFA
Slepačia polievka pre dušu - Jack Canfield, Mark Victor Hansen, SOFA

Slepačia polievka pre dušu

Canfield a Hansen rozdávajú vtip a múdrosť, nádej a nové sily, aby vám pomohli v tých menej príjemných životných chvíľach. Čítať viac

4,4 36 hodnotení
Vydavateľstvo
SOFA
Počet strán
330

Canfield a Hansen rozdávajú vtip a múdrosť, nádej a nové sily, aby vám pomohli v tých menej príjemných životných chvíľach. Čítať viac

  • Pevná väzba
  • Slovenčina
Vypredané

Zadajte e-mail a budeme vás informovať, keď bude kniha dostupná.

Dostupné v 70 knižniciach. Požičať v knižnici

Naši škriatkovia odporúčajú

Východ slnka na Bali - Sandy Barker, Metafora, 2024

Viac o knihe

 Canfield a Hansen rozdávajú vtip a múdrosť, nádej a nové sily, aby vám pomohli v tých menej príjemných životných chvíľach. Ich starostlivo zozbierané poviedky sú modelmi toho, čo sa môže v živote prihodiť a robia cestu, po ktorej kráčame schodnejšou. Vždy, keď budete chcieť niečo názorne vysvetliť, inšpirovať priateľa alebo naučiť niečomu dieťa, v tejto pokladnici zaručene nájdete poviedku, ktorú môžete použiť.
Pre zobrazenie tohto obsahu potrebujeme sušienky.
Povoliť cookies a zobraziť
Čítať viac
Počet strán
330
Väzba
pevná väzba
Rozmer
140×210 mm
Hmotnosť
426 g
ISBN
8085752255
Naše katalógové číslo
1766
Jazyk
slovenčina
Vydavateľstvo
SOFA
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

4,4 / 5

36 hodnotení

25
6
2
1
2

Ako sa páčila kniha vám?

Recenzie čitateľov

Eva Nagyová
Neoverený nákup
26.10.2022
Kniha je naozaj ako keď si dáte slepačiu polievku. Pohladí vás na duši. Výborné čítanie. Odporúčam :-) Čítať viac
24

"Čo ma vie dostať je kniha, ktorú keď dočítate, tak si želáte, aby jej autor bol vaším najlepším priateľom, ktorému môžete zavolať, keď by ste chceli." (J. D. Salinger)

Mária Morosková
Overený zákazník
11.11.2021
Stále sa mi ťažšie píšu recenzie na poviedkové knihy, alebo knihy s krátkymi príbehmi.
Každá poviedka či príbeh sú iné a nie každá sa nám môže páčiť.

Ak zoberiem knihu ako celok, bola príjemne spracovaná a skvelo sa čítala. Nájdete tu naozaj veľa malých príbehov z rôznych oblastí života.

Priznávam, že niektoré ma chytili za srdce, niektoré som prečítala bez emócií, niektoré mi nahnali slzy do očí a niektoré ma dokonca rozplakali.

Kniha je plná lásky, objatia, porozumenie a samozrejme aj rád. Nájdete tu aj krásne citáty, či už od slávnych osobností, alebo len od „rozprávačov“ príbehov.

Páčilo sa mi, ako si autori dali záležať a na konci knihy napísali o každom človeku, ktorý pridal svoj príbeh do knihy, pár viet o tom, kto sú vlastne zač.

Videla som, že táto kniha má viacero pokračovaní a ak by som na niektoré z nich natrafila, neváhala by som a knihu si prečítala.
Čítať viac
D aniel
Neoverený nákup
30.8.2013
prosba
Poraďte mi prosím vás kde by som zohnal túto knihu, vopred ďakujem. D aniel Čítať viac
Anka
Neoverený nákup
14.9.2015
Názor čitateľa
Viac ako dva roky... reagujem teraz, môžete mi napísať resp. na FB pozrite Burzu starých vecí, tento titul. Čítať viac
Dávid
Overený zákazník
20.8.2012
:)
Zatiaľ sa nachádzajú tieto knihy stále na TOP zozname mojich najobľúbenejších kníh. :-) Čítať viac
Veronika
Neoverený nákup
17.8.2012
Názor čitateľa
Krásne, pravdivé príbehy, ktoré Vás chytia za srdce, od tejto knihy sa rozhodne nedá odtrhnúť, pokým nie je celá prečítaná. Čítať viac
Luba
Neoverený nákup
20.2.2011
Môj nazor...
1,2,3...knihy Slepačia polievka pre dušu ,to bol najkrajší darček ktorý som dostala...určite sa dotkne každej generácie,ta kniha vas posunie dopredu..kto ju ma vie o čom píšem :o)Komu som ich požičala???Chcem ich späť..PROSIM Čítať viac
Zuzana
Neoverený nákup
26.11.2010
Názor čitateľa
Knihu som čítala pár rokov dozadu, bola som z nej nadšená. No a ako to býva, niekto si ju odo mňa požičal a nevrátil späť, zostal mi len papierový obal :o(( Tak len dúfam, že ju možno ešte niekde zoženiem, časom..ak by ste pre mňa mali tip, kde ju môžem zohnať, budem veľmi vďačná. Čítať viac
anonym
Neoverený nákup
21.4.2010
Realita.
Podľa môjho názoru sú všetky knihy s titulom Slepačia polievka pre dušu kvalitné. Konečne nič vymyslené, ale reálne a aj keď je to neuveriteľné, tak napriek tomu, že sa vždy začína zle končí to happy endom. Mnohý ľudia, ktorí majú problémy akéhokoľvek charakteru, by si z nej mali brať príklad. Ak ste na tom zle v ktorejkoľvek sfére života platia vždy rovnaké pravidlá:
1. Ver si(ver, že môžeš všetko prekonať a že máš na to žiť aj lepší život)
2. Popros o pomoc alebo ju prijmi ak ti ju ponúkajú
3. Mysli pozitívne, buď optimistický, ťaž zo všetkých príjemných situácií
4. Nikdy sa nevzdávaj(vždy tu je niekto kto bude pri tebe stáť a vždy ti niečo pomôže ísť ďalej a bojovať)
5. Nerob druhým to čo nechceš aby robili oni tebe
6. Buď originálom a nie kopia(ak si robia výsmech z tvojej osoby, neber to vážne, nie ty si ten zlý, ale oni nemajú dosť rozumu)
7. Pracuj na sebe a uč sa zo všetkého čo ti život prináša.
Mnoho ľudí má odpor k tomuto druhu kníh, ale len preto, že majú iný prah citlivosti alebo neveria, že v dnešnej dobe tragédií sa môže stať niečo také pozitívne. Ak sa na to pozrieme z iného uhla pohľadu a zamyslíme sa nad tým čo sme prežili v živote môžme zistiť, že zázraky sa dejú. Ak sa snažíme nájsť vo väčšine zlom aspoň kúsok dobra, sme veselý, užívame si život, tak ako sa má vrámci normy s tými ktorých máme radi, myslíme optimisticky a ťažíme aj z úplných krásnych maličkostí prináša nám to veľa a náš duševný svet je v poriadku a všetko vidíme inak. Viem tieto slová sa zdajú trochu divné alebo bláznivé, ale sú pravdivé a obohacujú život. Nechcem pôsobiť ako by som kázala alebo Vás poučovať, len chcem pomôcť a poradiť. Skúste to.
Najprv si prečítajte pár kapitol alebo celé tituly Slepačích polievok pre dušu a potom skúste zhodnotiť svoj život a skúste ho zmeniť k lepšiemu. Dá sa to, aj mne sa to darí.
Môj názor na knihy Slepačia polievka pre dušu sú perfektné. Človek si to môže otvoriť kedykoľvek a kdekoľvek a má postarané o dobrý čitateľský zážitok. Sú to príbehy zo života ľudí z rôznych kútov sveta. Sú dojemné, ohromujúce, veselé, sladko - trpké, príjemné a poučné aj keď to nie je ich úlohou(no predsa naučia alebo zmenia aspoň trochu pohľad a názor na svet a život). Odporúčam Vám ju. ďakujem za možnosť vyjadriť svoj názor. Prepáčte, že je dlhý, ale bolo pre mňa podstatné dať tam všetko čo tam je.
Čítať viac
tulipám
Neoverený nákup
8.1.2010
krásne
táto kniha je naozaj zo života ja mám už piatu a je to kniha ku ktorej sa môžem vrátiť kedykoľvek mi je clivo či veselo Čítať viac
Zuzana
Neoverený nákup
15.10.2009
Slepačia polievka pre dušu 1., 2., 3
Všetky diely vynikajúce aj pre dnešnú mládež aj pre dospelých.
Každý v nej dokáže nájsť niečo čo obohatí jeho život
Čítať viac

Autori

Čítať viac

„Jediné, čo som dostal od života zadarmo, boli ovčie kiahne. Na všetko ostatné som si poctivo zarobil vlastnými rukami.“

Mafiánska poprava? - Peter Šloser, 2019
Mafiánska poprava?
Peter Šloser