Preskočiť na hlavný obsah
Cleopatra a Frankenstein - Coco Mellors, Literárna bašta, 2024
Audiokniha
English B1 and B2 Levels - Marián Dudák, Vydavateľstvo POČUJ, 2019
Audiokniha
Audiokniha
English B1 and B2 Levels - Marián Dudák, Vydavateľstvo POČUJ, 2019
Audiokniha

English B1 and B2 Levels
Audiokniha

Dynamické spracovanie základných komunikačných okruhov v zmysle cieľových požiadaviek na maturitu. Vytvorili profesionálni učitelia – učitelia priamo z gymnázií, kde dlhodobo... Čítať viac

Vydavateľstvo
Vydavateľstvo POČUJ, 2019
Interpret
Dĺžka
5:24

Dynamické spracovanie základných komunikačných okruhov v zmysle cieľových požiadaviek na maturitu. Vytvorili profesionálni učitelia – učitelia priamo z gymnázií, kde dlhodobo študentov učia, pripravujú a napokon aj skúšajú v maturitn Čítať viac

  • MP3 na stiahnutie
  • Slovenčina

11,50 €

Ihneď na stiahnutie

Naši škriatkovia odporúčajú

English B1 and B2 Levels - Marián Dudák, Vydavateľstvo POČUJ, 2019
Audiokniha
11,50 €

Viac o audioknihe

Dynamické spracovanie základných komunikačných okruhov v zmysle cieľových požiadaviek na maturitu. Vytvorili profesionálni učitelia – učitelia priamo z gymnázií, kde dlhodobo študentov učia, pripravujú a napokon aj skúšajú v maturitných komisiách.
Nahovoril Matthew Haarman, ktorý sa narodil a vyrastal v Colorade, vďaka čomu má ľahko zrozumiteľný, takpovediac neutrálny prízvuk. Matt sa priženil na Slovensko, učí na gymnáziu v Myjave a najradšej sa preháňa na bicykli po Malých Karpatoch alebo sa stará o ovocný sad a svoje včely.
Napísal Marián Dudák, ktorý nielenže dlhodobo učí na gymnáziu v Bratislave, ale niekoľko rokov pracoval aj v NÚCEMe, kde sa podieľal na tvorbe maturitných testov. Veľmi dobre preto ovláda požiadavky na slovnú zásobu, frazeológiu a gramatiku. Mariánovou veľkou láskou je filozofia a literatúra, čo mu pomohlo pretaviť učivo do pekne vyskladaných viet a vety zasa do ucelených a logických celkov.
Každá lekcia má v priemere približne 12 minút. Väčšiu časť tvorí spoločný základ pre úrovne B1 a B2, približne jednu tretinu predstavuje rozšírené učivo na úroveň B2.
Veľkou pridanou hodnotou sú užitočné rady na konci každej lekcie. Ešte raz je v nich zhrnutá základná slovná zásoba, nájdete tam odporúčané gramatické väzby či vhodné používanie časov. Mimoriadne poučné sú najčastejšie chyby a omyly, ktorých sa študenti (a nielen oni!) dopúšťajú – zlé používanie určitých a neurčitých členov, nepravidelné tvary množného čísla či bežné chyby vo výslovnosti.
Cieľom tejto učebnice nie je opakovanie krátkych fráz a viet, ale skôr naučiť sa v anglickom jazyku myslieť, uvažovať a samostatne komunikovať.
Táto nahrávka nie je len pre maturantov, ktorí majú takto všetko učivo pekne pohromade vo svojom mobile. Je určená aj pre všetkých tých, ktorí si chcú oprášiť alebo zdokonaliť svoju angličtinu, najmä pre generáciu v strednom veku, ktorá maturovala pred desiatimi, pätnástimi či dvadsiatimi rokmi. Od tých čias sa požiadavky na maturitu posunuli oveľa ďalej a sú omnoho prísnejšie. Vypočujte si, prosím, ukážku a položte si ruku na srdce. Zmaturovali by ste? Aj na jednotku?
Príjemné počúvanie.
Zoznam lekcií:

FamilyHousingHealthcareTravelling and TransportEducationPeople and NatureFree TimeFoodMulticultural SocietyFashion and ClothingSportShopping and ServicesTowns and PlacesArt and CultureBooks and LiteraturePeople and SocietyCommunicationMass MediaYoung PeopleJobs and EmploymentScience and TechnologyExamples and IdealsHuman RelationshipsSlovakiaEnglish speaking Countries
Čítať viac
Naše katalógové číslo
699489
Dĺžka
5:24
Jazyk
slovenčina
Vydavateľstvo
Vydavateľstvo POČUJ
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

5,0 / 5

1 hodnotenie

1
0
0
0
0

Ako sa páčila audiokniha vám?

Recenzie čitateľov

Dee
Neoverený nákup
6.2.2020
Vyborna pomocka
Velmi dobre spracovane maturitne temy z anglickeho jazyka, obsahovo aj stylisticky primerane a navyse pekne nahovorene. Odporucam:) Čítať viac

„Počul som, že u smrtelní­kov sa zamilovanosť podobá strachu. Rozbúchať sa Vám srdce a zbystrí­te všetky zmysly. Dostanete závrat a často Vám dokonca prí­de zle. Je to tak?“

Skazený kráľ - Holly Black, 2019
Skazený kráľ
Holly Black