Ďakujeme, že s nami zdieľate lásku ku knižkám už tri desaťročia!

Milí Martinusáci, ako už mnohokrát v minulosti, aj tentoraz sme sa inšpirovali knižnými hrdinami, menovite hobitmi. Tí, ako sa píše v Pánovi prsteňov, obdarúvali pri oslavách svojich gratulantov. Niečo podobné sme preto pripravili aj my pri príležitosti 30. narodenín Martinusu :-)

 

Ako získate žreb?

Počas celého augusta (až do vyčerpania zásob) prikladáme ku každej internetovej objednávke (fyzického tovaru) či nákupu v kníhkupectve žreb. Každý skrýva aspoň malý darček a niektoré z nich potešia výhercov výnimočnými knihomoľskými cenami.

Čo môžete vyhrať?

Skvelé vecné ceny - napríklad Relax pobyt v kaštieli Chateau Appony s prehliadkou jedinečnej historickej knižnice alebo tematický balík desiatich rôznych knižiek či obľúbené vychytávky - Martinusácke detské pucle, hrnčeky, tašky, knihomoľské plány.

Ak to nebude vecná cena, tak vás, veríme, poteší zľava na váš ďalší nákup ;-) Žreb môžete uplatniť do 31.10. 2020.

Získali ste vecnú cenu?

Prosím, vložte kód zo stieracieho poľa do tohto formulára a výhru vám pošleme do 30 dní:

Získali ste zľavu na ďalší nákup?

Uplatnite si ju, prosím, priamo v košíku na www.martinus.sk (kód prepíšte do poľa Darčeková poukážka a hodnota sa automaticky odráta zo sumy nákupu). Pre využitie v niektorom z našich kamenných kníhkupectiev predložte žreb pri pokladni.

Ak si ako náruživí čitatelia chcete prečítať aj podrobné pravidlá tejto súťaže, nájdete ich presne tu ;-)

„Človek má toľko začiatkov, koľko je v živote dní a predsa sa niektoré veci už nikdy nezmenia.“