Charitatívny kalendár Nadácie Adeli 2023, ADELI Nadácia, 2022

12,90 €

Pri nákupe nad 49 €
poštovné zadarmo

Charitatívny kalendár Nadácie Adeli 2023

  Urobte dobrý skutok a zároveň čerpajte energiu z jedinečného kreatívneho spojenia lásky a tradície našich koreňov s obrazmi prekonávania prekážok a úsilia na ceste k nájdeniu... Čítať viac

  Výrobca
  ADELI Nadácia, 2022

  Urobte dobrý skutok a zároveň čerpajte energiu z jedinečného kreatívneho spojenia lásky a tradície našich koreňov s obrazmi prekonávania prekážok a úsilia na ceste k nájdeniu zmyslu života, šťastia a zdravia... Čítať viac

  Vypredané

  Zadajte e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.

  Naši škriatkovia odporúčajú

  Koncert pre bubon a sekeru - Július Satinský, Milan Lasica, Slovart, 2024

  Viac o produkte

  Urobte dobrý skutok a zároveň čerpajte energiu z jedinečného kreatívneho spojenia lásky a tradície našich koreňov s obrazmi prekonávania prekážok a úsilia na ceste k nájdeniu zmyslu života, šťastia a zdravia.

  Charitatívny kalendár 2023 Nadácie ADELI vznikol počas bežných dní v ADELI Medical Centre a zobrazuje atmosféru, vzťah dôvery a pochopenia medzi ľuďmi, ktorí tu pracujú alebo sa tu liečia. Kalendár bude nielen praktickou pomôckou a estetickým magnetom vo vašom prostredí, ale dokonca kúpou kalendára aj pomáhate.

  Výťažok s kalendára je určený pre členov Nadácie ADELI, neurologických pacientov všetkých vekových kategórií, na prahu návratu do života.

  Autorom fotografií je renomovaný reportážny fotograf paralympionikov Roman Benický. Tvárou a krstným otcom kalendára je výnimočný a láskavý človek, huslista a spevák Ondrej Kandráč.
  Čítať viac
  Väzba
  špirálová väzba
  Rozmer
  170×335 mm
  Jazyk
  slovenčina, čeština
  Rok vydania
  2022
  Naše katalógové číslo
  1784085
  Kategorizácia

  Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

  Nahlásiť chybu

  Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

  Hodnotenia

  Ako sa páčil produkt vám?

  „Literatúra už existuje. Úlohou spisovateľa je vymyslieť realitu.“

  Kniha, ktorá sa stane - Daniel Hevier, 2009
  Kniha, ktorá sa stane
  Daniel Hevier